Breaking News

ବଡ ଖବର – Sharukh Khan ଙ୍କ ପୁଅ Aryan Khan ଦୋ-ଷୀ ପ୍ରାମାଣିତ ହେଲେ ୧-୭ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜେଲ ଯାଇ ପାରନ୍ତି ଆର୍ୟାନ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଠାରୁ ଜେଲ ରେ ଥିବା ଆରିୟାନ ଖାନ ଙ୍କ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ବେଲ ର ଆବେଦନ କୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ମାନ୍ୟବର କୋର୍ଟ , ତେବେ ଏପଟେ ଏନସିବି ଯୁକ୍ତି କରିଛି ଜାରି ଆରିୟାନ ଖାନ ବେଲ ରେ ବାହାରନ୍ତି ତାହେଲେ ସାକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ଏବଂ ତା ସହିତ ଯେଉଁମାନେ ଏଥିରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ପ୍ରଭାବିତ କରି ପାରିବେ ।


ତେବେ ଅନ୍ୟପଟେ ଆରିୟାନ ଙ୍କ ଓକିଲ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି , ଏବଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆରିୟାନ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅନେକ ଦେଶ ର ପାସପୋର୍ଟ ରହିଛି ଓ ସେ ସେହିଭଳି କିଛି କରିବେ ନହିଁ କାରଣ ସେ ଜଣେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ପରିବାର ର ସଦସ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ତେବେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଆରିୟାନ ଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ଅରବାନ ଓ ମୁନମୁନ ସେମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛି କୋର୍ଟ । ତେବେ ଆସନ୍ତା ବୁଧବାର ଦିନ ଏହାର ଶୁଣାଣୀ ହେବେ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି ।

ତେବେ ଏହାରି ଭିତର ଏନସିବି 20 ଜଣ କୁ ଆ-ରେ-ଷ୍ଟ କରି ସରିଛି , ତେବେ ଏନସିବି ର ଜୋର୍ନାଲ ଡାଇରେକ୍ଟର ସମୀର ୱାଙ୍କଡେ ଏହାରି ମଧ୍ୟ ରେ 2 ଫରେନ ନ୍ୟାସନାଲ କୁ ଗି-ର-ଫ କରି ସାରିଲେଣି ଓ ଆଜି ସକାଳେ ମଧ୍ୟ ଆଉ ଜଣେ ଫରେନ ନ୍ୟାସନାଲ ଗି-ର-ଫ ହୋଇଛନ୍ତି ଓ ସେ ତାଙ୍କ ତଥ୍ୟ ରଖି ପାରନ୍ତି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ତେବେ ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ନାଇଜେରିଆ ଓ ଅନ୍ୟ ଦେଶ ମାନ ଙ୍କ ରୁ ଅତି ଗୁ-ପ୍ତ ଭାବେ ଏହି ଡ୍ର-ଗ-ସ ଭାରତ କୁ ଆସୁଛି ଓ ଏହା ପୁଣି ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ମାନ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ପହଞ୍ଚୁଛି , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ଓ ପ୍ରମାଣ ପାଇଁ ଏନସିବି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି । ତେବେ ଦେଖାଯାଉ ବୁଧବାର ଦିନ କଣ ହେଉଛି ॥

About admin

Check Also

ଅନୁଭବଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ବର୍ଷା (Varsha) ପିଲା ମାନଙ୍କ ପିଲାଳିଆମୀ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଚୂଳବୁଲି ନାୟିକା ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *