Breaking News

ଫୁଣି କଟକ ବାଦାମବାଡି ରେ ଫାଟିଲା ପାଣି ପାଇବ, ଦୁଇଜଣ ଝିଅ ଖସି ପଡିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ କଟକ ରେ ପୁଣି ଫାଟିଲା ପାଣି ପାଇପ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ରବିବାର ଦିନ ବାଦାମବାଡି ଟ୍ରାଫିକ ଛକ ରେ ଭୂତଳ ପାଣି ଯୋଗାଉ ଥିବା ପାଇପ ଟି ଫାଟି ଯାଇଛି , ତେବେ ପାଇପ ଫାଟି ଯିବା ପରେ ପାଣି 15 ଫୁଟ ଉପର କୁ ଉଠିଥିଲା । ତେବେ ଏହା ଫଳ ରେ ରାସ୍ତା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜଳମଗ୍ନ ହୋଇଗଲା ।

ତେବେ ଏହା ଫଳ ରେ ବହୁ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯିବା ଆସିବା ପାଇଁ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହା କୁ ମିଶାଇ ଦ୍ଵିତୀୟ ଥର କଟକ ରେ ଜଳ ଯୋଗଉଥିବା ପାଇପ ଫାଟିଛି । ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବ ରୁ କଟକ ର ରାଜା ବଗିଚା ରେ ରାସ୍ତା ତଳେ ଯାଇଥିବା ଜଳ ଯୋଗାଣ ପାଇପ ଏଭଳି ଭାବେ ଫାଟି ଥିଲା ଯେ ଯାତାୟାତ କରିବା ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା କୁ ପଡିଥିଲା ।

ତେବେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହାର ମରାମତି ହୋଇଯାଇଥିଲା ତେବେ ସେ ପାଇପ ପାଠିବାର 4 ଦିନ ପରେ ମାନେ ଗତ କାଲୀ ପୁଣି ଜଳ ଯୋଗାଣ ପାଇପ ପାଠିଛି । ତେବେ ଏହା ପାଠିବା ପରେ ସେଠାକାର ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି , ତେବେ କଣ ପାଇପ ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟ ସଠିକ ଭାବେ ହୋଇନାହିଁ ଯାହା ଫଳ ରେ ପାଣି ପାଇପ ବାରମ୍ବାର ଫାଟି ଯାଉଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

Govinda Sahu ବିରୋଧରେ ଫୁଣି ହେଲା ଆଉ ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଖୁଲାସା, ଆଉ ଜଣେ ଛା-ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ବି ମା-ରି ଦେଇଥିଲା ଗୋବିନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଗୋବିନ୍ଦ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆସିଲା ବଡ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କଲା ଭଳି ଖବର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *