Breaking News

ଦୀର୍ଘ ୧୮ ବର୍ଷ ପରେ ଫୁଣି ଥରେ ଅଭିନୟ ଦୁନିଆକୁ ଫେରିଲେ ଓଡିଆ ଆଲବମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋନାଲିସା କାନୁନଗୋ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଦୀର୍ଘ ୧୮ ବର୍ଷ ପରେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ପାଦ ଦେବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଆଲବମ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋନାଲିସା କାନୁନଗୋ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ମୋନାଲିସା ଓ ଦେବାଶିଷ ଙ୍କ ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହା ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ବେସ ଜୋରସୋର ରେ ଚାଲିଛି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଆପଣ ମାନେ ଦେବାଶିଷ ଓ ମୋନାଲିସା ଙ୍କୁ ଦେଖିବା ସହିତ ଲିପ୍ସା ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ , ତେବେ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଆପଣ ମାନେ ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଦେବାଶିଷ ଓ ମୋନାଲିସା ପରସ୍ପର କୁ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ବିବାହ ପରେ ମୋନାଲିସା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ମୋନାଲିସା ଙ୍କ ଏକ ପୁଅ ଓ ଝିଅ ଅଛି , ତେବେ ସେମାନ ଙ୍କ ଯତ୍ନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲେ ମୋନାଲିସା ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ପିଲା ମାନେ ବଡ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ଏଥିପାଇଁ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ପାଦ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ମୋନଳୀଶା ତାହା ପୁଣି ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିବେ , ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବୁଢ଼ୀ ହେଲେଣି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଯାଏଁ ବିବାହ କରି ନାହାନ୍ତି ଏହି ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନି ମାନେ !

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆମ ଅଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ବହୁ ସାରା ହିରୋଇନି ମାନେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ବିଭାହ ପାଇଁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.