Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ Viral ଭିଡିଓ – କିପରି କୁକୁର ମାନେ ତାଙ୍କ ମାଲିକ ପାଇଁ କାଠ ବୋହୁଛନ୍ତି, ଦେଖିଲେ ସାବାସୀ ନଦେଇ ରହି ପାରିବେନି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏ ଦୁନିଆ ରେ ସବୁଠାରୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଜୀବ ହେଉଛି ମଣିଷ , ତେବେ ଏହି ମଣିଷ ମାନେ କାହିଁ କେବେ ଠାରୁ ପଶୁ ମାନକ ଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ରଖି ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଲଗାଇ ଥାନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି କଥା କହିବା ର କାରଣ ହେଉଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ 4 ଟି କୁକୁର ଅତି ଶୃଙ୍ଖଳା ର ସହିତ କାଠ ବୁହାଉ ଛନ୍ତି ନିଜ ମାଲିକ ସହିତ , ତେବେ କୁକୁର ଙ୍କ ପିଠି ରେ ଏକ ଅଖା ପଡିଛି କୁକୁର ଙ୍କ ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ଵ ରେ ଦୁଇ ଟି ଲେଖାଏ ଛୋଟ ଛୋଟ କାଠ ବିଡା ବନ୍ଧା ହୋଇଛି ଓ ମାଲିକ ମାନ ଙ୍କ ପଛ ରେ ଆସୁଛନ୍ତି , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହା ହେଉଛି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ର କଥା କାରଣ ଆଧୁନିକ ଯୁଗ ରେ ମଣିଷ ମାନେ ନିଜ ମଟର ସାଇକେଲ ବା ବିଭିନ୍ନ ଯାନ ବାହନ ରେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ସଫଳ କରୁଥିବା ସମୟ ରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଦେଖିବା ପରେ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ , ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆଧୁନିକ ଯୁଗ ହୋଇଥିଲେ କିଛି ମଣିଷ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପଶୁ ମାନ ଙ୍କ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କୁକୁର କାଠ ନିଜ ମାଲିକ ଙ୍କ ସହିତ ବୁହାଉ ଥିବା ସମୟ ରେ କିଛି ମହିଳା ମାନେ ନିଜ ମୋବାଇଲ ରେ ଏହା ରେକରଡିଙ୍ଗ କରି ମଜାକ କରିବା ସହିତ କ-ଟା-କ୍ଷ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ ଯାହା ହେଉନ କାହିଁକି ସତ ରେ କୁକୁର ମାନେ ବହୁତ ବିଶ୍ଵସ୍ତ ଅଟନ୍ତି ଓ ତେବେ 4 ଟି କୁକୁର ମଧ୍ୟ ହୃଷ୍ଟପୃଷ୍ଟ ଅଛନ୍ତି ଓ ମାଲିକ ମଧ୍ୟ ସେମାନ ଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

କଲେଜ ଯିବା ପାଇଁ କୁନି ପିଲା ଟି ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ଜିଦି କରୁଛି, ସେ କଲେଜ ଯିବା ପଛର କାରଣ ଜାଣିଲେ ହସି ହସି ଗଡିବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *