Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ କିପରି ଆମ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ଯବାନ ମାନେ ବନ୍ୟା ଜଳରେ ଫସିଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସବୁ ନଦୀ ଜଳସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ଓ ଏହା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ଦ୍ଵାରା ବହୁ ଲୋକ ନହିଁ ନଥିବା ଅସୁବିଧା ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି । ତେବେ କେଉଁଠି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ଘରେ ବନ୍ୟା ଜଳ ପାଣି ପଶି ଯାଉଛି ତ ଆଉ କେଉଁଠି ଚାଷ ଜମି ଜଳମଗ୍ନ ହୋଇ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ଯାଉଛି । ତେବେ ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରକୃତି ର ତାଣ୍ଡବ , କେତେବେଳେ ପ୍ରକୃତି ତାର ତା-ଣ୍ଡ-ବ ରେ ବନ୍ୟା କରୁଛି ତ କେତେବେଳେ ବାତ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି ।

ତେବେ ଆମେ ମାନେ ଏହି ପ୍ରକୃତି ର ତା-ଣ୍ଡ-ବ କୁ ଦେଖୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକୃତି ର ଆମେ କିଛି ବି କରି ପାରିବା ନହିଁ , କିନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗୋଟେ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହାକି ଆମେ କରି ପାରିବା ଓ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଟି ହେଉଛି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ଓ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ଓ ଏହା ହେଉଛି ସବୁଠୁ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ଯେ ଆମର ଯବାନ ମାନେ କେମିତି ନିଜ ଜୀବନ କୁ ବାଜି ଲଗାଇ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦୁଇ ବ୍ୟକ୍ତି ନଦୀ ର ବ୍ୟାରେଜ ରେ ବସି ରହିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ଚାରିପଟେ ନଦୀ ର ସ୍ରୋତ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଗ-ର୍ଜ-ନ କରି ବୋହି ଯାଉଛି । ତେବେ ସେଠାରେ ଏହି ଦୁଇ ବ୍ୟକ୍ତି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବା ପରେ ଆମ ବାୟୁସେନା ର ଯବାନ ମାନେ ଆସି ଏହି ଦୁଇ ଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରୁଛନ୍ତି , ତେବେ ଯବାନ ଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ଲୋକ ମାନେ ଦେଖି କରତାଳି ଦେବା ସହ ବଡ ପଟି ରେ ଚିଲଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଘଟନା ଟି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଜାମ୍ମୁ ର ତାୱି ନଦୀ ରେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ହେଊଛି ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳ ର ଭିଡିଓ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

କଲେଜ ଯିବା ପାଇଁ କୁନି ପିଲା ଟି ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ଜିଦି କରୁଛି, ସେ କଲେଜ ଯିବା ପଛର କାରଣ ଜାଣିଲେ ହସି ହସି ଗଡିବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *