Breaking News

ଅଣଛାତ୍ର କଲେଜ ଭିତରେ ପଶି କଲେଜ ଛା-ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ କ-ମେ-ଣ୍ଟ ମାରୁଥିଲେ, ତାପରେ କଲେଜ ଛାତ୍ରମାନେ ଏମିତି ଅବସ୍ଥା କରିଲେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା କ-ମେ-ଣ୍ଟ ପାସ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଜଣେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଣ ଛାତ୍ର କ-ମେ-ଣ୍ଟ ପାସ କରି ଛେ-ଚା ଖାଇଲେ , ଚାରିପଟୁ ଘେରେଇ ହୋଇ ମଝିରେ ବସାଇ ଗୋ-ଇ-ଠା ,ବି-ଧା ,ଚ-ପ-ଡା ମା-ଡ ମାରି ଅଣ ଛାତ୍ର କୁ ବେହାଲ କରିଦେଲେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଭଳି ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି , ତେବେ ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ହେଉଛି ,


ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ଗୋପ କଲେଜ ରେ ଏହି ଘଟଣା ଟି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେଠାରେ ଦିନ କୁ ଦିନ ଅଣଛାତ୍ର ଙ୍କ ଖ-ରା-ପ ବ୍ୟବହାର ବଢିବ ରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ଗୋପ କଲେଜ ର ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଜଣେ ଯୁବକ ଅଟକାଇ ତାଙ୍କୁ ହ-ଇ-ରା-ଣ କରୁଥିଲେ ଓ ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ମୁହଁ ଙ୍କୁ ଏ-ସି-ଡ ମା-ରି ଦେବେ ବୋଲି ଧ-ମ-କ ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଏହା ର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ କିଛି ଯୁବକ ମାନେ ମିଶି ସେହି କ-ମେ-ଣ୍ଟ ଇ ଏ-ସି-ଡ ଧ-ମ-କ ଦେଇଥିବା ଯୁବକ ଙ୍କୁ କଲେଜ କୁ ଆଣି କଲେଜ ସାମ୍ନା ରେ ନି-ଧୂ-ମ ଛେ-ଚିଥିଲେ ।

ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣକ ପରିସ୍ରା ଯିବା କୁ କହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଉ-ତ୍ୟ-କ୍ତ ଅନ୍ୟ କିଛି ଯୁବକ ମାନେ ଛାଡି ନଥିଲେ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ର କୁ କିଏ ନିଜ ମୋବାଇଲ ରେ ରେକରଡିଙ୍ଗ କରି ଦେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଓ ଯାହାକି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି କି ଏପରି ପୁରୁଣା ଏକ ଟଙ୍କିଆ ତେବେ ଶୀଘ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ …

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯେଉଁ ମାନେ ପୁରୁଣା ଅନେକ ଦିନ ଧରି ସଂଗ୍ରହ କରି ଆସୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବର୍ତମାନ ଖୁସି ଖବର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.