Breaking News

ରାସ୍ତା କଡରେ ଠିଆ ହୋଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକି ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣି ଦେ-ହ ବଜାଇ, ଦେ-ହରେ ହାତ ମାରି ଟଙ୍କା ମାଗୁଛନ୍ତି ଯୁବତୀ ଗ୍ୟା-ଙ୍ଗ

ଦର୍ଶକ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ କିଛି ଅଜଣା ଯୁବତୀ ରାସ୍ତା କଡ ରେ ଠିଆ ମଣିଷ ମାନ ଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡ କୁ ଠେଲି ପଇସା ମାଗୁଛନ୍ତି ଓ କହୁଛନ୍ତି ଛୁଲୁ ତ ଟଙ୍କା ଦେ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ରବିବାର ଦିନ ସକାଳୁ ଧନୁପାଳି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବୃକ୍ସହୀଳ ପାହାଡ ଓ ଡିୟର ପାର୍କ ରୋଡ ରେ ଯୁବତୀ ମାନେ କିଛି ଲୋକ ଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ସେମାନ ଙ୍କୁ ଟାଣି ନିଜ ଦେ-ହ ରେ ବଜାଇ ଟଙ୍କା ମାଗୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ତେବେ ପୋଲିସ ସୂଚନା ପାଇବା ରେ ସେହିଷ୍ଠାନ ରୁ 6 ଜଣ କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଛି । ତେବେ ସେମାନ ଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚରା କରିବା ପରେ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ ଏହି ଯୁବତୀ ମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ରାଜସ୍ଥାନୀ ଗ୍ୟା-ଙ୍ଗ ର ତେବେ ସେମାନ ଙ୍କ ପରିଚୟ ପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ ଏହି 6 ଜଣ ଙ୍କ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ବୟସ 20 ରୁ 22 ବର୍ଷ ହେବ । ତେବେ ପୋଲିସ ଅଣ୍ଡରଟେକିଂ ଲେଖାଇ ପୋଲିସ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିବା ଜଣା ପଡିଛି ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ପୋଲିସ ସେମାନ ଙ୍କ ପରିଚୟ ଜାଣିବା ପରେ ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ନେଇ ସେମାନେ ରହୁଥିବା ସ୍ଥାନ କୁ ଯାଇଥିଲେ , ତେବେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ରେ ମୋଟ 36 ଜଣ ଥିବା ସମୟ ରେ ସେଥି ମଧ୍ୟ ରୁ ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ । ତେବେ ସେମାନ ଙ୍କ ଯାଞ୍ଚ ପରେ ସେ ରହୁଥିବା ଭଡା ଘର ର ମାଲିକ କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ନକରି ସେମାନ ଙ୍କୁ ରଖିଛି , ତେବେ ଏହି ଗ୍ୟା-ଙ୍ଗ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ଏମିତି ଅଟକାଇ ପଇସା ମାଗିବାରୁ ସେମାନ ଙ୍କୁ ଏ ଜାଗା ଛାଡି ଚାଲିଯିବା କୁ କୁହାଯାଇଛି । ସମ୍ବଲପୁର ରେ କାୟା ମେଳାଉଛନ୍ତି ରାଜସ୍ଥାନୀ ଯୁବତୀ ଗ୍ୟା-ଙ୍ଗ । ତେବେ ଯୁବତୀ ମାନେ ଦିନ କୁ କେତେ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଏକ ଖାତା ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରୁଛନ୍ତି ।

ତେବେ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଦିନ କୁ ବିଭିନ୍ନ ଆଲ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ଠାରୁ ପଇସା ଆଦାଯ କରି 5000 ରୁ 10 ହଜାର ଟଙ୍କା ରୋଜାଗାର କରୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଭୁବନେଶ୍ବର ରୁ 7 ଜଣ ନା-ବା-ଳି-କା କୁ ଅଟକ ରଖିଥିଲା ଖଣ୍ଡଗିରୀ ପୋଲିସ । ତେବେ ଏହି ରାଜସ୍ଥାନୀ ମାନେ ମୟୂର ପକ୍ଷୀ ମାନ ଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ଓ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଭୋଜପୁରୀ ଭବନ ରେ ରହୁଥିଲେ । ତେବେ କିଛି ଯୁବତୀ ଓ ମହିଳା ଜାଦୁ ଦେଖାଇବା କଥା କହି ଆସିଥିବା ସମୟ ରେ ଆଉ କିଛି ଯୁବତୀ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ରୁ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ॥

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.