Breaking News

ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ସମୟରେ ଘଟିଲା ଅଘଟଣ, ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ସମୟରେ ଛାତରୁ ଖସି ପଡିଲେ ଲିଙ୍କୁନ (Linkun) – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ର ଲାଗିଛି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି କୁ ଯିଏ ବି ଦେଖିବ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଜୀବ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ସମୟ ରେ ଛାତ ରୁ ଖସି ଯାଉଥିବା ଅଳ୍ପ କେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ କିଏ ଓ ସେ କାହିଁକି ଛାତ ଉପରୁ ଖସି ପଡିଲେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଆପଣ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଲିକୁନ ଚୌଧୁରୀ ଯିଏ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତରଂଗ ଟିଭି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ସିନ୍ଦୁର ଅଧିକାର ରେ ମିଠୁ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ସେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଆରବ ଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ଚରିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ପୂର୍ବ ରୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିକୁନ ଙ୍କୁ ସିନ୍ଦୁର ବିନ୍ଦୁ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ।

ତେବେ ଲିକୁନ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଆଲବମ ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସିନ୍ଦୁର ଅଧିକାର ରେ ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଲିକୁନ ଙ୍କ ଏକ ଶୁଟିଙ୍ଗ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଛାତ ଉପରୁ ଖସିବେ ତେବେ ଲିକୁନ ଙ୍କ ହାତ କୁ କିଛି ଲୋକ ଧରିଥିଲେ ଓ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବ ରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଲିକୁନ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ଓ ଭଲ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସର ଏହି ଦମଦାର ସ୍କିମରେ ୧୫୦ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ କରି ଦେବ ଲକ୍ଷପତି, କେମିତି କଣ କରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ମାତ୍ର 150 ଟଙ୍କା ରଖନ୍ତୁ ମିଳିବ 15 ଲକ୍ଷ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *