Breaking News

ଫୁଣି ଘଟିଲା ଅଘଟଣ ମହାନଦୀରେ ଭା-ସି-ଗ-ଲେ ବାପା, ପୁଅ ଓ ଝିଅ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ମହାନଦୀ କୁ ଗୋଟିଏ ପରିବାର ବାପା,ପୁଅ,ଝିଅ ଗାଧୋଇ ବାକୁ ଯାଇଥିବା ସମୟ ରେ ପାଣି ରେ ଭା-ସି ଯାଇଛନ୍ତି , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଦଳ ବାପା ପୁଅ ଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିବା ସମୟ ରେ ଝିଅ ର ପତ୍ତା ମିଳୁଣୀ , ତେବେ ବାପା ପୁଅ ଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ବସ୍ତା ଅବସ୍ଥା ରେ ମେଡିକାଲ ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭଳି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଭଳି ଖବର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସମ୍ବଳପୁର ଜିଲ୍ଲା ଦଳେଇପଡ ଘାଟ ରେ ଘଟିଛି । ତେବେ ପେନସନପଡା ବାପା ଅଫତବ ଓ 15 ବର୍ଷ ର ପୁଅ ଓ 12 ବର୍ଷ ର ଝିଅ କୁ ନେଇ ମହାନଦୀ ଦଳେଇପଡା ର ଘାଟ କୁ ଗାଧଉଥିଲେ , ଟିକେ ଭୁଲ ପାଇଁ 3 ଜଣ ଯାକ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ , ତେବେ ଭାସି ଯିବା ପରେ ଚି-ତ୍କା-ର କରିଥିଲେ ଓ ଏହି ଚିତ୍କାର ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଶୁଣିବା ପରେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଲାଗି ପଡିଥିଲେ ।


ତେବେ ଏହି ଖବର ଅଗ୍ନିସମ ବିଭାଗ ଜାଣିବା ପରେ ସେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ , ତେବେ ବାପା ପୁଅ କୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇ ମେଡିକାଲ ପଠା ଯାଇଛି ଓ ଝିଅ ର ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପତ୍ତା ମିଳି ନହିଁ । ତେବେ ବାପା,ପୁଅ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥା ରେ ମେଡିକାଲ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

Govinda Sahu ବିରୋଧରେ ଫୁଣି ହେଲା ଆଉ ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଖୁଲାସା, ଆଉ ଜଣେ ଛା-ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ବି ମା-ରି ଦେଇଥିଲା ଗୋବିନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଗୋବିନ୍ଦ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆସିଲା ବଡ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କଲା ଭଳି ଖବର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *