Breaking News

କରୋନା କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଆସିଲା ନୂଆ ଗାଇଡଲାଇନ, ଶୀତଦିନ ପାଇଁ ଆସିଲା କରୋନାର ନୂଆ ଗାଇଡଲାଇନ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କରୋନା ର ସଂ-କ୍ର-ମି-ତ ଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କମିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କରୋନା ବିପଦ ଟଳି ନହିଁ କେତେବେଳେ କଣ ହେବ ତାହା ଜଣ ସାଧାରଣ ଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ , ଯଦି ସରକାର ଙ୍କ ଗାଇଡ ଲାଇନ କୁ ଲୋକ ମାନେ ଅନୁସରଣ କରି ଭଲ ରେ ପାଳନ କରିବେ ତ ଏହି ବିପଦ ରୁ ଆମେ ପୁଣି ଥରେ ରକ୍ଷା ପାଇ ପାରିବା । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆଗ କ ଆସୁଛି ଶୀତ ଦିନ ଓ ଶୀତ ଦିନେ କରୋନା ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳି ହୋଇଥାଏ ।


ତେବେ ସେଥିପାଇଁ ଏଣିକି ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ବିବାହ ଘର, ବ୍ରତ ଘର ଓ ଶୁଦ୍ଧ କ୍ରିୟା ରେ 50 ଅତିଥି ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ ଓ 50 ରୁ ଅଧିକ ଅତିଥି ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ ନହିଁ ତେବେ ଶୀତ ଦିନ ଦେଖି ବିଏମସି ଗାଇଡ ଲାଇନ ଜାରି କରିଛି । ତେବେ ଏହି ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ବିଏମସି ଅଧିକାରୀ ଙ୍କ ଠାରୁ ଅନୁମତି ଆଣିବାକୁ ପଡିବ ।

ତେବେ ବୃଦ୍ଧ ଲୋକ , ଗ-ର୍ଭ-ବ-ତୀ ଓ 10 ବର୍ଷ ରୁ ଶିଶୁ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ ନହିଁ , ଅନ୍ୟ ମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କଲେ ମାକ୍ସ ବ୍ୟବହାର ସହିତ ଥର୍ମାଳ ସ୍କିନିଙ୍ଗ ଚେକ ହେବ , ତେବେ ଏହି ନିୟମ ପାଳନ ହେଉଛି କି ନାଇଁ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ପାର୍ଟି ଚେକ କରିବାକୁ ଯିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.