Breaking News

ଅରିନ୍ଦମଙ୍କ ଏକାଦଶାହ କୁ ଯାଇ ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ମନୋରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର କିଛି ଏମିତି କହିଲେ – ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ହାତୀ କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଆମ ଓଡ୍ରାଫ ଦଳ ଓ ରିପୋର୍ଟର ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଉଦ୍ଧାର କରୁଥିବା ସମୟ ରେ ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବେ ଅଘଟଣ ଘଟିଗଲା ତାହା ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଲା । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଓଡ୍ରାଫ ଟିମ ର ଜଣେ ଯବାନ ଓ ଆମ ମାନ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅରିନ୍ଦମ ସେହି ଦୁର୍ଘଟଣା ରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ , ଯାହା ଫଳ ରେ କି ଓଡିଶା ବାସୀ ବହୁତ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ପରେ କିଛି ଲୋକ ଅରିଦମ ଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ନି-ନ୍ଦା କରିଥିଲେ ଓ ସେମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ମନୋରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର ମଧ୍ୟ ଅରିବିନ୍ଦ ଙ୍କୁ ନେଇ ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ ଯାହାକି ଅରିନ୍ଦମ କୁ ଆକ୍ଷେପ କରି ତାଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରୁଥିବା ର କଥା ବୋଲି କହିଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କର ଏହି କଥା ଙ୍କୁ ଜନସାଧାରଣ ଶୁଣିବ ପରେ ମନୋରଞ୍ଜନ ଙ୍କୁ ବହୁ କଟାକ୍ଷ କଥା କହିଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେହି କଥା କୁ ନେଇ ମନୋରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅରିନ୍ଦମ ମୃତ ଖବର ଶୁଣି ମୁଁ ଗ୍ରହଣ କରି ପରି ନଥିଲି ଓ ମନ ର ଦୁଃଖ କୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଓ ଏହା ପରେ ମନୋରଞ୍ଜନ ଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ କଟାକ୍ଷ କଥା କହିଥିଲେ ଓ ମିଡିଆ ମାନେ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଏମିତି ଦେଖିଲେ ଯେ ମୁଁ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ଆଗ ରେ ଭିଲ୍ଲୀଆନ ହୋଇଗଳି ଓ ଯେମିତି କି ଅରିନ୍ଦମ ବିଷୟ ରେ ମୁଁ କାଟୁ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଉଛି । ଅରବିନ୍ଦ ମୋ ସାନ ଭାଇ ଭଳି ଥିଲା ଓ ତାର ମୃ-ତ୍ୟୁ ରେ ମୁଁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରୁଛି । ତେବେ ଅରିନ୍ଦମ ଯେଉଁ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଗଲେ ତାକୁ ପାଳନ କରିବା । ତେବେ ଜୀବନ ରେ ଏମିତି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାନି ଯେଉଁଥିରେ ଆମର ଜୀବନ ନେଇଯିବ , ତେବେ ଏହି ଭଳି ଅନେକ କିଛି କହିଥିଲେ ମନୋରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର ॥


ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

Govinda Sahu ବିରୋଧରେ ଫୁଣି ହେଲା ଆଉ ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଖୁଲାସା, ଆଉ ଜଣେ ଛା-ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ବି ମା-ରି ଦେଇଥିଲା ଗୋବିନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଗୋବିନ୍ଦ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆସିଲା ବଡ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କଲା ଭଳି ଖବର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *