Breaking News

Biju Swasthya Card ରେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳୁଛି ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁବିଧା, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ଆବେଦନ କରିବେ ଓ କଣ ରହିଛି ଏହାର ଲାଭ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବିଜୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଯୋଜନା ବିଷୟ ରେ ସବୁ କିଛି ଜାଣିବା କୁ ପାଇ ଯିବେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଦେଶ ର ନମ୍ବର 1 ମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଆମ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ସବୁ ରାଜ୍ୟ ର ମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି ଆମ ପ୍ରିୟ ନବୀନ ସରକାର । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ନବୀନ ସରକାର ଜଣ ସାଧାରଣ ଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁ କାର୍ଡ ଉପଲବ୍ଧ କରିଛନ୍ତି , ତେବେ ଆମେ ମାନେ ଏହି କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ରେ ବହୁତ ଉପକୃତ ହୋଇଛେ ।


ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ନବୀନ ସରକାର ଜଣ ସାଧାରଣ ଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟଗତ ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଡ କରିଛନ୍ତି ଓ ଏହି କାର୍ଡ ଟି ହେଉଛି ବିଜୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କାର୍ଡ ଓ ଏହି କାର୍ଡ ଟି 1 ରୁ ଲାଗୁ ହୋଇଛି , ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଏହି କାର୍ଡ ରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ସୁବିଧା ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇବୁ କେଉଁ ମାନେ କରି ପାରିବେ ଭଳି କିଛି ବିଷୟ ରେ , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ବିଜୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କାର୍ଡ ରହିଛି ବା ଜାତୀୟ ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନା , ରାଜ୍ୟ ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା କାର୍ଡ ରହିଛି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି କାର୍ଡ କୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 1 ତାରିଖ କୁ ପାଇ ପାରିବେ । ତେବେ ଏହି କାର୍ଡ ପାଇ ଥିବା ହିଥାଧିକାରୀ ଙ୍କୁ 5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସହାୟତା ମିଳୁଥିବା ସମୟ ରେ ହିତାଧିକାରୀ ଙ୍କ ପରିବାର ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ 5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପାଇବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.