Breaking News

ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ଲା-ଇ-ନ ମାରୁଥିଲେ ଯୁବକ, ରାସ୍ତା ଉପରେ ଅଟକାଇ ଯୁବକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏମିତି କରିଲେ ଯୁ-ବ-ତୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏଇ ସଂସାର ରେ ପୁରୁଷ ରୂପ ରେ କିଛି ରା-କ୍ଷ-ସ ମାତିଛନ୍ତି ଜନ୍ମ ନେଇଛନ୍ତି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଓ ଦେଖିଥିବେ ଏବଂ ଶୁଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଯୁବତୀ ମାନ ଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ବହୁ ଅଧିକ କୁନି ବାଳିକା ମାନ ଙ୍କୁ ବ-ଳ-ତ୍କା-ର ମାରିଦେଉଛନ୍ତି କିଛି ରା-କ୍ଷ-ସ ମାନେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ପ୍ରକାର କୁ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ଯେତେ ଦ-ଣ୍ଡ ଦେଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଥମିବା ରେ ଲାଗୁନି ନହିଁ ।

ବାରମ୍ବାର ବ-ଳ-ତ୍କା-ର କରି ମା-ରି ଦିଆଯାଉଛି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ କିଛି ଖ-ରା-ପ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଧରା ପଡିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଖସି ଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବହୁ ଯୁବତୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ବହୁ ଖ-ରା-ପ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ ଉପକୁକ୍ତ ଦ-ଣ୍ଡ ଦେଇ ସାବାଡ କରି ଦେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କୁ-ନି ବାଳିକା ମାନେ ଏ ସଂସାର କଣ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କଥା ଟି କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କହିବା ର କାରଣ ହେଲା ଯେ ,

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏକ ଖବର ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବ ରେ ଲାଗିଛି ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଆମ ଭାରତ ଦେଶ ରେ ଘଟିଛି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଘର କୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟ ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ତାକୁ ଲା-ଇ-ନ ମା-ରି , କମେଣ୍ଟ କରୁଥିଲା , ତେବେ ଯୁବକ ଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଭାରି ପଡିଗଲା ତାଙ୍କ ଉପରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଯୁବକ ଅଟକାଇ ଗା-ଳି-ଗୁ-ଲ-ଜ କରିବା ସହିତ ମା-ଡ ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ , ତେବେ ଦୃଶ୍ୟ ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

କଲେଜ ଯିବା ପାଇଁ କୁନି ପିଲା ଟି ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ଜିଦି କରୁଛି, ସେ କଲେଜ ଯିବା ପଛର କାରଣ ଜାଣିଲେ ହସି ହସି ଗଡିବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *