Breaking News

କ୍ୟାମେରା ମ୍ୟାନ ପ୍ରଭାତ ବଖାଣି ରେ ସେଦିନର ମୁଣ୍ଡଳୀର ଛାତିଥରା କାହାଣୀ ଓ ତାଙ୍କୁ ଅରିନ୍ଦମ (Arindam Das) ଶେଷ ଥର ପାଇଁ କଣ କହିଥିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବଡ ଖବର ଯେ କ୍ୟାମେରା ମ୍ୟାନ ପ୍ରଭାତ ସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ସବୁ କିଛି କହିଛନ୍ତି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ କହିଛନ୍ତି ହାତୀ ପାଖ କୁ ଯିବା ତାଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନଥିଲା ସେ ଭଲ ଭିଜ୍ଯୁଆଲ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ସେ ବୋଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ ସେପଟେ କୁଳ ରେ ଛାଡି ଦେବା କୁ , କିନ୍ତୁ ଏହି ଭଳି ଅଘଟଣ ହୋଇଯିବ ଆମେ ଭାବି ନଥିଲୁ , ତେବେ ନଦୀ ଭିତର କୁ ଯିବା ପୂର୍ବ ରୁ ବ୍ରିଜ ଉପରେ ଭଲ ରେ ରିପୋର୍ଟ ଦେଇଥିଲୁ ।


ତେବେ ଆମେ ନଦୀ କୁ ଓଡ୍ରାଫ ଦଳ ଉପରେ ଭରସା କରି ଯାଇଥିଲୁ , କାରଣ ଯାହା ବି କିଛି ଅସୁବିଧା ଏହି ନଦୀ ର ସୃତ ରେ ହେବ ଆମ କୁ ଓଡ୍ରାଫ ଦଳ ବଞ୍ଚାଇ ଦେବ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଅଘଟଣ ହେବା ଦ୍ଵାରା ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ପାଣି ରେ ମୁଁ ପଡିଗଲି କାରଣ ମୋର ଦୁଇ ହାତ ରେ କ୍ୟାମେରା ଥିଲା , ତେବେ ମୁଁ ପାଣି ରେ ପଡିବା ପରେ ଅରିନ୍ଦମ ଭାଇ ମୋତେ ବୋଟ ଉପର କୁ ଆଣିଥିଲେ ।

ଏପଟେ ପ୍ରଚୁର ସୁଅ ହେବା ରୁ ବୋଟ ରେ ଥିବା ଓଡ୍ରାଫ ଦଳ ଓ ଅରିନ୍ଦମ ଭାଇ ,ମୁଁ ପଡିଗଲୁ । ତେବେ ମୁଁ ଡଙ୍ଗା ତଳ କୁ ଚାଲିଗଳି ଓ ଶେଠୀ ରହିପାରେ ବହୁତ ଥର ବାନ୍ତି କରିଥିଲି , ତେବେ ବୋଟ ତଳେ 2 ମିନିଟ ରହିବା ପରେ ମୋର ହାତ ରେ ଏକ ରସି ବାଜିଲା ଓ ତାକୁ ଧରିବା ପରେ ମୋତେ ଉପର କୁ ନେଇଗଲେ କିନ୍ତୁ ଅରିନ୍ଦମ ଭାଇ ବହୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ବିଫଳ ହୋଇଗଲେ , ବୋଲି ପ୍ରଭାତ କହିଛନ୍ତି , ତେବେ ପ୍ରଭାତ ଅରିନ୍ଦମ ଙ୍କୁ ହରାଇ ବହୁ ଦୁଃଖ ରେ ଅଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ହେଲା କାମ କରି ଆସୁଥିଲେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.