Breaking News

କ୍ୟାମେରା ମ୍ୟାନ ପ୍ରଭାତ କହିଲେ ସେଦିନର ମୁଣ୍ଡଳୀ ବୋଟ ଟ୍ରାଜେଡି ର କାହାଣୀ ଓ ଅରିନ୍ଦମଙ୍କ କଥା ଶୁଣିଲେ ଆଖି ଓଦା ହୋଇଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଯେଉଁ ଅଘଟଣ ଟି ଘଟି ଥିଲା ତାହା ସମସ୍ତ ଓଡିଶା ବାସୀ ଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଓ ଚକିତ କଳା ଭଳି ଲାଗିଥିବ । ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଦୁଃଖ ର ଖବର ମିଳିଥିଲା ଆମ ମାନ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ସାହସୀ ରିପୋର୍ଟର ଅରିନ୍ଦମ ଆମ ମାନ ଙ୍କୁ ଛାଡି ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆର ପାରି କୁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଯାଇଥିବା କ୍ୟାମେରା ମ୍ୟାନ ପ୍ରଭାତ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥା ରେ ମେଡିକାଲ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରଭାତ ସୁସ୍ଥ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ସେ ବହୁତ ଦୁଃଖ ରେ ଅଛନ୍ତି କାରଣ ଅରିନ୍ଦମ ଭାଇ ଙ୍କୁ ହରାଇ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି କଥା ଟି ନିଜେ ପ୍ରଭାତ କହିଛନ୍ତି , ତେବେ ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ଦିନ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ପ୍ରଭାତ ଅଫିସ ଆସିବା ପରେ ସେ ଅରିନ୍ଦମ ଙ୍କ ସହିତ ହାତୀ କୁ ଉଦ୍ଧାର କରୁଥିବା ର ଲାଇଭ ଟେଲିକଷ୍ଟ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ।

ତେବେ ଏତେ କିଛି ହୋଇଯିବ ବୋଲି ପ୍ରଭାର ଜାଣି ନଥିଲେ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯେତେବେଳେ ଓଡ୍ରାଫ ଦଳ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ , ତେବେ ଓଡ୍ରାଫ ଦଳ ପ୍ରଥମେ ମନା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ନେବେ ନହିଁ ବୋଲି କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଅରିନ୍ଦମ ଓଡ୍ରାଫ ଦଳ ଙ୍କ ସହ ପ୍ରାଥମିକ ଭାବେ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଓ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ରାଜି ଥିଲେ ସେମାନ ଙ୍କୁ ନେବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ସର୍ତ୍ତ ରଖିଥିଲେ ଯେ ଏକର ବ୍ରିଜ ରୁ ବ୍ରିଜ ସେପଟେ ଛାଡିବେ , ତେବେ ଏହି ଓଡ୍ରାଫ କହିବା ପରେ ଅରିନ୍ଦମ ଓ ପ୍ରଭାତ ବୋଟ ରେ ବସି ଯାଇଥିଇଲେ ।

ତେବେ ବୋଟ ଆଗକୁ ଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ହାତୀ ବୋଟ ଟି କୁ ଦେଖି ଆଗକୁ ଆଗକୁ ପଳାଇଲା ଓ ତାକୁ ଘୋଡାଇବା ପାଇଁ ତା ନିକଟ ଆସି ଏହି ଭଳି ଅଘଟଣ ର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ପ୍ରଭାତ କହିଛନ୍ତି ॥ ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.