Breaking News

ଓଡିଶାର ଲୋକପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟଅଭିନେତା ଗୁଡୁ (Gudu) ଙ୍କ ମା ଗୀତା ଙ୍କ ବିୟୋଗ

ଦ୍ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେଟ ଗୁଡୁ ଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ତାଙ୍କ ଜବରସ୍ତ ଅଭିନୟ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ , ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ ମାସ ରେ ଗୁଡୁ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ଓ ବିବାହ ପରେ ଗୁଡୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିଲେ ଓ ଖୁସି ରେ ବି ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ।

ତେବେ ଖୁସି ରେ କଟୁଥିବା ଜିବନ ରେ ଏକ ଦୁଃଖ ର ପାହାଡ ଆସି ଯାଇଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଗୁଡୁ ମା ଛେଉଣ୍ଡ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଗୁଡୁ ଙ୍କ ମା ପରଲୋକ ହୋଇଛି , ତେବେ ଗୁଡୁ ଙ୍କ ମା ଟ୍ରେନ ଦୁର୍ଘଟଣା ରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ସୂଚନାଜୟୀ ଜଖପୁରା ଷ୍ଟେସନ ରେ ଟ୍ରେନ ରେ ଚଢୁଥିବା ସମୟ ରେ ଟ୍ରେନ ତଳକୁ ଖସି ପଡିଥିଲେ ଗୁଡୁ ଙ୍କ ମା ଗୀତାଞ୍ଜଳି ।

ତେବେ ଗୁଡୁ ଙ୍କ ମା ଓ ଭଉଣୀ ଖୋର୍ଦ୍ଧା – କେନ୍ଦୁଝର ଇଣ୍ଟରସିଟି ଏକ୍ସେପ୍ରେସ ଯାଉଥିଲେ ତେବେ ଜଖପୁରା ଷ୍ଟେସନ ରୁ ଟ୍ରେନ ଚଢୁଥିବା ସମୟ ରେ ତଳେ ଖସି ପଡିଥିଲେ ଓ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥା ରେ ତାଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ ନିଆ ଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହା ଏକ ବଡ ଖବର , ତେବେ ଗୁଡୁ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କୁ ଛାଡି ମାଆ ଗୀତାଞ୍ଜଳି ଆରା ପରି କୁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.