Breaking News

ଅରିନ୍ଦମଙ୍କୁ (Arindam Das) ନେଇ ହେଲା ଗୀତ, ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଦେଖିଲେଣି ୧୦ ଲକ୍ଷ ଲୋକ, ଶୁଣିଲେ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଝରି ଯିବ – ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଏହି ଦୁନିଆ ରେ ବହୁ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଦୁନିଆ ରୁ ମଧ୍ୟ ବହୁ ଲୋକ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରୁଛନ୍ତି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ମୃତ୍ୟୁ କରୁଥିବା ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରୁ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ନିଜ କାର୍ଯ୍ଯବଳ ରେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଓ ସେମାନ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେବ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ମନ ରେ ସଦା ସର୍ବଦା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭଳି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହେଉଛନ୍ତି ରିପୋର୍ଟର ଅରିନ୍ଦମ୍ ଦାସ ଯିଏ କି ନିଜ ସାହସ ପାଇଁ ବେସ ପରିଚିତ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ବନ୍ୟା ହେଉ ବା ବାତ୍ୟା , ବିପଦ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜାଗା ରେ ଯାଇ ଅରିନ୍ଦମ ଲାଇଭ ଟେଳୀ କଷ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ତେବେ ଏହି ସାହସିକତା ତାଙ୍କୁ ଆଜି ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ କରି ପାରିଛି ଓ ସେ ଆମ ଓଡିଶା ର ନମ୍ବର 1 ରିପୋର୍ଟର ଯିଏ ଓଡିଶା ର ନମ୍ବର 1 ନ୍ଯୁଜ ଚ୍ଯାନେଲ ରେ କାମ କରୁଥିଲେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅରିନ୍ଦମ ଆମ ଗହଣ ରେ ଔ ସେ ନାହାଁନ୍ତି ସେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ରେ ନିଜ ମୃତ୍ୟୁ ସହିତ ଲଢେଇ କରି ହାରି ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ସେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆମ କୁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ଏହା ହେଉଛି ଆମ ପାଇଁ ଏକ ଦୁଃଖ ର ଖବର ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ମୃତ ଅରିନ୍ଦମ ଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଗୀତ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଗୀତ ଟି ହେଉଛି ମନେପଡ ତୁମେ ଅରିନ୍ଦମ ଭାଇ , ତେବେ ଏହି ଗୀତ ଟି ପୋଷ୍ଟ ହେବାର ମାତ୍ର ଏକ ରାତି ରେ 9 ଲକ୍ଷ ଦର୍ଶକ ଦେଖିଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଗୀତ ଟି ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି , ତେବେ ଏହି ଗୀତ ଟି କୁ ଗାଇଛନ୍ତି ମାନସ କୁମାର ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.