Breaking News

ଯୁବଜ ଜଣଙ୍କ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏମିତି ସବୁ କଥା କହୁଛନ୍ତି ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏକ ଅଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବ ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଅଡିଓ ଜଣେ ଯୁବକ ଓ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ଫୋନ କରି କହୁଛନ୍ତି ଆସ ମିଶିବ ତ, କେତେବେଳେ ସେ-କ୍ସ କରିବେ ବୋଲି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଜଣେ ଯୁବକ ଏହି ଭଳି ଅନେକ କିଛି କହି ଯାଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଯୁବତୀ ଫୋନ ମଧ୍ୟମ ରେ ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଏହାର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ଟି ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଡିଓ ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଆଉ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ଫୋନ କରି କରି କହୁଛନ୍ତି ଆପଣ ଟିକେ ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ଟିକେ ମିଶିବା । ଏହି କଥା ଟି ପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଲେଡିଜ ଲୋକ କେଉଁ ସ୍ଥାନ କୁ ଜୀବି ଆପଣ ଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବା ପାଇଁ ମୁ ତ କିଛି ସ୍ଥାନ ଦେଖି ନହିଁ ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ ମୋର ଘର କୁ ଆସି ଯାଅନ୍ତୁ ମୋ ସହିତ ମିଶିବା ପାଇଁ । ତେବେ ଏହା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ନହିଁ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ଏକ ରୁମ ନେଇଯିବି ତମେ ସେହିଠାକୁ ଆସିବ ।

ସେହି ଯୁବକ ଜଣକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଣେ ସମ୍ଭ୍ରାନ୍ତ ପରିବାର ଓ ସେ ଟିକେ ମନ କୁ ବୁଝେଇବା ପାଇଁ ସେହି ଯୁବତୀ ଙ୍କ ସହ ସେ-କ୍ସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଯୁବକ ଜଣକ ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ମାଗିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯୁବତି ଜଣକ ଦେଇ ନଥିଲେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଭଳି ଆହୁରି ଅନେକ କିଛି କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯାହାକି ଆମ ପକ୍ଷେ କହିବା ଟା ତାହା ଅସମ୍ଭବ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

କଲେଜ ଯିବା ପାଇଁ କୁନି ପିଲା ଟି ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ଜିଦି କରୁଛି, ସେ କଲେଜ ଯିବା ପଛର କାରଣ ଜାଣିଲେ ହସି ହସି ଗଡିବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *