Breaking News

ସୋମାଲିନ (Somalin Parida) ଜାଣିପାରିଲେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ଜନ୍ମ,ଦେଖନ୍ତୁ କଣ ଥିଲେ ସେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ଜନ୍ମରେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ଅଭିନୟ କରିବା ସମୟ ରେ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲପାଇ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଓ ବିବାହ ପରେ ବେସ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ସେହିଭଳି ଦୁଇ ଯୋଡି ହେଉଛନ୍ତି ଅରବିନ୍ଦ ଓ ଜାଙ୍କଲିନ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବ ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ସେମାନ ଙ୍କ ସହିତ ସୋମାଳିନୀ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଏକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରି ଓ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଥିଲେ ।ଓ ଭଲପାଇବା ର 3 ବର୍ଷ ପରେ ମାନେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଯେ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ସହିତ ବହୁ ସାରା ମଜାମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ୍ଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ।

ତେବେ ଏହି ଭାଇରଳ ଭିଡିଓ ରେ ସୋମାଳିନୀ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଅରବିନ୍ଦ ଓ ଜାଙ୍କଳିନୀ ଆମ ଓଡିଶା ର ଦ୍ଵିତୀୟ ହ୍ରଦ ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ ଥିବା ଅଂଶୁପା ହ୍ରଦ କୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସହିତ ସୋମାଳିନୀ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଅଂଶୁପା ରେ ବୁଲିବା ସହିତ ସେଠାରେ ଥିବା ନଦୀ କୁ ଯାଇ ବହୁ ସାରା ମଜାମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଅନୁଭବଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ବର୍ଷା (Varsha) ପିଲା ମାନଙ୍କ ପିଲାଳିଆମୀ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଚୂଳବୁଲି ନାୟିକା ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *