Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ମା ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନରେ ଏମିତି କିଛି ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଲେ ସିଙ୍ଗର ଅସୀମା ପଣ୍ଡା (Aseema Panda)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ସମସ୍ତ ଗାୟିକା ମାନେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଗୀତ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଗାୟିକା ମାନେ ତାଙ୍କ ରିଅଲ ଲାଇଫ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ରୁହନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଯିଏ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ କିଏ ଓ ସେ କେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି ଅସୀମା ପଣ୍ଡା , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଏହି ଗାୟିକା ଜାଣିଥିବେ ସେ ବହୁଗୁଡିଏ ଭଜନ ରେ ଗୀତ ଗାଇବା ସହ ଆଲବମ ଓ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଗୀତ ଗାଈ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସ୍ରୋତା ମାନେ ବା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ତାଙ୍କ ସୁ ମଧୁତ କଣ୍ଠ ରୁ ଜବରଦସ୍ତ ଗୀତ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ବେସ ଇଛୁକ ଥାଆନ୍ତି । ତେବେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ପ୍ରିୟ ହବ ସହିତ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅସୀମା ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ରିଅଲ ଲାଇଫ ର ଏକ ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଳ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଅସୀମା ତାଙ୍କ ମାଆ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ବେଶ୍ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଅସୀମା ଙ୍କ ମା ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ସରିଯାଇଛି ଓ ଅସୀମା ତାଙ୍କ ମା ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ବେଶ୍ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ Ollywood ସିଙ୍ଗର ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ (Namita Agrawal) ଙ୍କ ୨ ପୁଅଙ୍କୁ, ଆଗରୁ ଦେଖି ନଥିବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ମାନ ଙ୍କୁ ବେସ ଭଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *