Breaking News

ବହାଘରପରେ ପ୍ରଥମଥର ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କୁ ଛାଡି ବିଦେଶ ଗଲେ ସବ୍ୟସାଚୀ, ଦୁଃଖରେ କାନ୍ଦିଲେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା! ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟଶଚି ବାହାଘର ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କୁ ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି ବିଦେଶ । ତାହେଲେ କଣ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗଲେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଯଦି ଗଲେ କଣ ପାଇଁ ଅର୍ଚିତା ଗଲେ ନହିଁ କାରଣ ଜାଣନ୍ତୁ ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ପରସ୍ପର କୁ ଭଲପାଇ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ପ୍ରାୟ 10 ବର୍ଷ ହେଲା ଏକାଠି ହୋଇ ଫିଲ୍ମ କରି ଆସୁଛନ୍ତି ଓ ଏହାରି ଭିତରେ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ବିବାହ ପରେ ଉଭୟ ବହୁ ଲୋକ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରି ରିଅଲ ରେ ହିରୋ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କ ଏକ ନୂଆ ଚଳଚିତ୍ର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହାର ନାମ ରହିଛି ଦୁର୍ଗତି ନାସିନୀ 2 , ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଥମ ଭାଗ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ , ତେବେ ଦ୍ଵିତୀୟ ଭାଗ ଟି ଆଗାମୀ ଦିନ ଙ୍କ ଭିତରେ ରିଲିଜ ହବା କୁ ଯାଉଛି । ତେବେ ଏହି ସମୟ ରେ ସବ୍ୟଶଚି ବିଡ୍ସ ଯାଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅର୍ଚିତା ଯାଇ ନାହାଁନ୍ତି ଓ ଏହା ର କାରଣ ହେଲା ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆରଚିତ ଙ୍କ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ବେସ ଜୋରସୋର ରେ ଚାଲିଛି ଓ ଏଥିପାଇଁ ଅର୍ଚିତା ସବ୍ୟଶଚି ଙ୍କ ସହିତ ବିଦେଶ ଯାଇ ପାରିଲେ ନହିଁ । ତେବେ ସବ୍ୟଶଚି ବିଦେଶ କିଛି ଫଣ୍ଡ ଅରେଞ୍ଜ କରିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ମାନେ ଗରିବ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ 4 ଦିନିଆ ଗସ୍ତ ରେ ବିଦେଶ କୁ ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ବିଦେଶ କୁ ସବ୍ୟଶଚି ଗଲା ସମୟ ରେ ଅର୍ଚିତା କାନ୍ଦିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.