Breaking News

ଆସିଲା JIO ର ପୂଜା ଅଫର, ଏବେ ମାତ୍ରା ଏତିକି ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ କରିଲେ ମିଳିବ ଏକ ବର୍ଷର ବୈଧତା ସହିତ ଆହୁରି ଅନେକ କିଛି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ଏକ ବଡ ଖବର ଓ ଏହି ବଡ ଖବର ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ଯେଉଁମାନେ ଜିଓ ସିମ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ରିଲାଏନ୍ସେ ଜିଓ ତାର ଗ୍ରାହକ ପାଇଁ ଏହି ପୂଜା ଉଲକ୍ଷେ ଏକ ପ୍ରିପେଡ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଓ ଏହି ଯୋଜନା ରେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ମାତ୍ର 749 ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ ରେ 336 ଦିନ (28*12=366) ମାନେ 12 ମାସ ର ବୈଧତା ରହିଛି ।

ତେବେ ଏହି ଯୋଜନା ରେ 1 ମାସ କୁ ଅର୍ଥାତ 28 ଦିନ ପାଇଁ 2ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରିବ , ତା ମାନେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ମାନେ 12 ମାସ ରେ ମୋଟ 24 ଡାଟା ପାଇବେ ଓ ଡାଟା ବାଲାନ୍ସ ସରିଯିବା ପରେ ତାର ଗତି 64 କେବିପିଏସ କୁ କମିଯାଏ । ଏହି ଯୋଜନା ରେ 28 ଦିନ ରେ ଆସିମୀତ କଳିଙ୍ଗ ସୁବିଧା ସହ 50 ଏସଏମଏସ ସହିତ ଆସିଥାଏ । ଏହି ଯୋଜନା ରେ ଜିଓ ଟିଭି,ଜିଓ ସିନେମା , ଜିଓ ନ୍ଯୁଜ ,ଜିଓ ଶିକୁରୀଟି ଓ ଜିଓ କ୍ଲାଉଡ ଆପ କୁ ମାଗଣା ପ୍ରବେଶ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ । ଜିଓ ର 749 ଟଙ୍କା ଏହିପରି ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଯୋଜନା ଯାହା ଜିଓଫୋନ ସହିତ ଆସିଥାଏ । ଏହାକୁ ପ୍ରଥମେ 91 ମୋବାଇଲ ଦ୍ଵାରା ରିପୋର୍ଟ କରା ଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ମାସ ରେ ଜିଓ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା କରିଥିଲା ଜିଓ ଫୋନ ବ୍ୟବହାର କରୁଥୁବ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଯୋଜନା ରେ 75 ଟଙ୍କା ରହିଛି । ଜିଓ ମଧ୍ୟ ଜିଓ ଫୋନ ର ଯୋଜନା ଉପରେ ଏକ ବାଏ-ୱାନ।ଗେଟ-ୱାନ ଅଫର ଘୋଷଣା କରିଛି । ତେବେ ଏହି ଜିଓ ଫୋନ 75 ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ ରେ ଦୈନିକ 100 ଏମବି ସହିତ ଯେ କୌନଶୀ ନେଟୱର୍କ କୁ ଆସିମୀତ ଭଏସ କଲ ପ୍ରତିଦିନ 50 ଏସଏମଏସ ଓ ରେ ଜିଓ ଟିଭି,ଜିଓ ସିନେମା , ଜିଓ ନ୍ଯୁଜ ,ଜିଓ ଶିକୁରୀଟି ଓ ଜିଓ କ୍ଲାଉଡ ଆପ ସହିତ ଆସେ । ଏହି ଯୋଜନା ର ବୈଧତା ମାତ୍ର 28 ଦିନ ଅଟେ ।

ତେବେ ଜିଓ ୱେବ୍ସାଇଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ କ୍ରୟ ପାଇଁ ରିଚାର୍ଜ ଉପଲବ୍ଧ , ତେବେ ଜିଓ ରିଚାର୍ଜ ରେ 75 ଟଙ୍କା ହେଉଛି ସବୁଠୁ ଶସ୍ତା ଜିଓ ଫୋନ ରିଚାର୍ଜ । ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଜିଓ ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟ ର 4ଜି ଫୋନ jiophone next ଦିୱାଲି ରେ ଶୁଭାରମ୍ଭ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲା ମାନେ ଏହି 4ଜି ଫୋନ ନଭେମ୍ବର ମାସ ଆଡକୁ ଆରମ୍ଭ ରେ ବିକ୍ରି ହେବ ବୋଲି ଆସା କରା ଯାଉଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

E-Shram କାର୍ଡରେ ମିଳିବ ପଇସା, ଶୀଘ୍ର ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ, ଜାନ୍ତନୁ କେତେ ଟଙ୍କା ମିଳିବ ଓ କେଉଁ ମାନେ ଏହା ପାଇବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଇଶ୍ରମ କାର୍ଡ କୁ ନେଇ ଆସିଗଲା ବଡ ଖବର ଯେ , ଯେଉଁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *