Breaking News

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଆକାଶ ଦାସ ନାୟକ ତାଙ୍କ ଭଲ ଅଭିନୟ କରି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବା ପରେ ରାଜନୀତି ରେ ପାଦ ରଖିଥିଲେ । ରାଜନୀତି ରେ ବି ଲୋକ ମାନେ ବି ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆକାଶ ଦାସ ନାୟକ ତାଙ୍କ ନିଜ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ସେହି ଖୁସି ଖବର ଟି କଣ ଚାଳନ୍ତୁ ଜାଣିବା


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ଆକାଶ ଦାସନାୟକ , ସେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 17 ତାରିଖ 1981 ମସିହା ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ସେ ଯାଜପୁର କଲେଜ ରେ +3 ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ଏଲଏଲବି ଭୁବନେଶ୍ବର ଉତ୍କଳ ୟୁନିଭରସିଟି କରିଛନ୍ତି , ଦିଲ୍ଲୀ ରେ ସେ ସାମ୍ବାଦିକତା ମଧ୍ୟ ପଢିଛନ୍ତି । ଆକାଶ ପ୍ରଥମେ ଆଲବମ ରେ କାମ କରୁଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ 2008 ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ।ସେହି ଚଳଚିତ୍ର ର ନାମ ହଉଛି କଳିଙ୍ଗ ପୁତ୍ର । ତା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ସେ ବହୁ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରାଇଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆକାଶ 2014 ମସିହା ରେ ବିଜେଡ଼ି ଯୋଗ ଦେବା ସହ କୋରେଇ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ରୁ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲେ ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆକାଶ ଦାସ ଶୁଭ୍ରଜ୍ୟୋତି ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କ ର ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଆକାଶ ଙ୍କ ପରିବାର କହିଲେ ଆକାଶ ଙ୍କ ବାପା,ମା,ପତ୍ନୀ ଓ ପୁଅ ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ରେ ଆଉ ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ଆସିଛନ୍ତି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆକାଶ ଦ୍ଵିତୀୟ ସନ୍ତାନ ର ବାପା ହୋଇଛନ୍ତି , ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆକାଶ ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଶୁଭ୍ରଜ୍ୟୋତି ଆଉ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ସୂଚନା ଟି ଅକ୍ଷ ନିଜେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.