Breaking News

ଘରେ ସ୍ଵାମୀ ନଥିବା ସମୟରେ ରା-ତି ଅଧରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଡାକିଥିଲା ତାର ପ୍ରେ-ମି-କ-କୁ, ଆଉ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏ ଦୁନିଆ ରେ ସବୁଠୁ ପବିତ୍ର ଓ ମଜବୁତ ସମ୍ପର୍କ ହଉଛି ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କ । ତେବେ ଏକ ଝିଅ ବିବାହ ପରେ ତାର ବାପଘର କୁ ଛାଡି ସଦା ସର୍ବଦା ପାଇଁ ସାସୁ ଘର କୁ ଆସିଥାଏ ଓ ନିଜ ଶାଶୁଘର କୁ ନିଜର କରି ତାର ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିଥାଏ । ତେବେ ଶାଶୁଘରେ ସାସୁଶଶୁର ଙ୍କ ସେବା ଓ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ର ମଧ୍ୟ ସୁଖ ଦୁଃଖ ରେ ପାଖ ରେ ଠିଆ ହୋଇବା ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିପାରୁଥିବେ ଯେ କେଉଁଠି ବୋହୁ ଶଶୁର କୁ ଚପଲ ରେ ବା-ଡା-ଉ-ଛି ତ କେଉଁଠି ବିଛ ରାସ୍ତା ରେ ପି-ଟୁ-ଛି । ତେବେ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ପ୍ରାୟ ସ୍ତ୍ରୀ ବୋଲକରା ମଣିଷ ମାନେ ସ୍ତ୍ରୀ ପଛ ରେ ପଡି ନି ବାପା ମା ଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ନଦେଇ ଘର ବାହାର କରିଦେଇଥାନ୍ତି ବୃଦ୍ଧ ଅବସ୍ଥା ରେ । ଏହି ଭଳି ଅନେକ ଦୃଶ୍ୟ ଆପଣ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ ।


ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେହିଭଳି ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଦେଖିଲ ପରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବି ଯେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ କୁ କିଛି ଖରାପ ଚରିତ୍ର ର ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ କ-ଳ-ଙ୍କି-ତ ହେଉଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ତାର ପ୍ରେମିକ କୁ ନିଜ ଶାଶୁଘର କୁ ଡକାଇ ରା-ସ-ଲୀ-ଳା କରୁଥିବା ସମୟ ରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରେମିକ କୁ ସ୍ଵାମୀ ଧରି ପକେଇଛି ଓ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କୁ ଡକାଇ ତାର ଏକ ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଘଟନା ଟି ଆମ ଭାରତ ଦେଶ ଭିତରେ ଘଟିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

କଲେଜ ଯିବା ପାଇଁ କୁନି ପିଲା ଟି ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ଜିଦି କରୁଛି, ସେ କଲେଜ ଯିବା ପଛର କାରଣ ଜାଣିଲେ ହସି ହସି ଗଡିବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *