Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆନିଶା (Aanisha) ତାଙ୍କ ଦୁଇ ମାସର ଝିଅ କେମିତି ଦିନ କାଟୁଛନ୍ତି ଦେଖିଲେ ନହସି ରହି ପାରିବେ ନାହିଁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ଭଲପାଇବା ପରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ଓ ବିବାହ ପରେ ନିଜ ଶାଶୁଘରେ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ସହିତ ବେସ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଏମିତି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯିଏ କି ଭଲପାଇବା ପରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଓ ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଆହୁରି ମଜବୁତ ହୋଇ ଯାଇଛି ଓ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ହଉଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ଅନିଶା ଓ ସୁଭାସିସ, ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଭଲପାଇ ବିବାହ କରିବା ପରେ ବହୁ ଚଳଚିତ୍ର ଓ ଧାରାବାହିକ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ସତ କିନ୍ତୁ ଏକାଠି ହୋଇ ଅଭିନୟ କରି ନାହାଁନ୍ତି , ଉଭୟ ଅଲଗା ଅଲଗା ଧାରାବାହିକ ଓ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ । ତେବେ ଅନିଶା ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବାରୁ ସେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ଅନିଶା ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ଓ ଏହି କନ୍ୟା ର ନାମ ଭିୟୋନା ରଖିଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅନିଶା ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଭିୟୋନା ର ବହୁ ଗୁଡିଏ ସର୍ଟ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ଏହି ସର୍ଟ ଭିଡିଓ ରେ ଅନିଶା ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ବହୁ ସାରା ମଜାମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.