Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁମନଙ୍କ (Suman Maharana) Family ଓ Life Style

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ କଳାକାର ମାନେ ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହି କଳାକାର ମାନେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କଳାକାର ମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ ବହୁ କମ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ନିଜ ଅଭିନୟ କୁ ନେଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ କୁ ନେଇ ବେସ ପରିଚିତ ଥାନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ କେଉଁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ନିଜ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ନିଜ ମୋଟ ଶରୀର ପାଇଁ ଚର୍ଚା ରେ ଥାଏ ତ ଆଉ କିଏ ପତଳା ପାଇଁ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ସେହିଭଳି ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା , ଯେଉଁ ଅଭିନେତା ନିଜ ଅଭିନୟ ଅପେକ୍ଷା ନିଜ ର କମ ଉଚ୍ଚତା କୁ ନେଇ ବେସ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁମନ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସୁମନ ଙ୍କୁ ବହୁ ସାରା ଚଳଚିତ୍ର ଜବରଦସ୍ତ କମିଡି କରିଥିବା ର ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ।

ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ନିଜ କମ ଉଚ୍ଚତା କୁ ନେଇ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୁମନ ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ସୁମନ ବହୁ ସର୍ଟ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସୁମନ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସହିତ ବହୁସରା ମଜାମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି , ସୁମନ ଙ୍କ ଭଉଣୀ ବି କମ ଉଚ୍ଚତା ର କିନ୍ତୁ ଅଭିନୟ ର ପ୍ରତିଭା ରେ ବହୁତ ପାରଙ୍ଗମ ଅଟନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.