Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ଜନ୍ମ ଦିନରେ ତାରିଣୀ (Suman) ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ତୁଷାରଙ୍କ ଗିପ୍ଟ ଦେଖି ଚମକି ପଡିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାରିଣୀ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ । ତେବେ ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ସୁମନ , ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାରିଣୀ ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଟି ତାରିଣୀ ଙ୍କ ରିଅଲ ଲାଇଫ ର ଘଟଣା , ତେବେ ସୁମନ ଙ୍କ ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ରେ ସୁମନ ବହୁସରା ମଜାମସ୍ତି କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ଘର ଅତି ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଡେକୋରେସନ କରାଯାଇଛି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ୨୦୧୮ ରେ ସୁମନ ରଜ କୁଇନି ରେ ୱିନର ହବା ପରେ, ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ସେ ଧାରାବାହିକ ଟି ର ନାମ ହେଉଛି ମୁ ବି ଅର୍ଦ୍ଧାଙ୍ଗିନୀ । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ସେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରି ଥିଲେ ଓ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ମଧ୍ୟ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଥିଲା ।

ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ବନ୍ଦ ହବା ପରେ ସେ ଅଭିନୟ କରି ଥିଲେ ଜି ସାର୍ଥକ ର ଆଉ ଏକ ଧାରାବାହିକ ସୁଭଦ୍ରା ରେ । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ମଧ୍ୟ ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ବର 1 ଧାରାବାହିକ ହୋଇପାରିଥିଲା । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ସେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆପଣ ସୁମନ ଙ୍କୁ ତାରିଣୀ ଆଖିରେ ତାରା ରେ ଅଭିନୟ ତାରିଣୀ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ।

ତେବେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ମଧ୍ୟ ବହୁ କମ ଦିନ ରେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତକାଲି ତାରିଣୀ ବା ସୁମନ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା ଓ ଏହି ଜନ୍ମ ଦିନ ଅବସର ରେ ତାଙ୍କ ଘର ଡେକର୍ଷଣ କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଓ ବନ୍ଧୁ ବର୍ଗ ମାନେ ମିଶି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି କୁ ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.