Breaking News

ଓଡିଆ ସିଙ୍ଗର ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର (Humane Sagar) ଙ୍କ Family ରେ କିଏ କିଏ ଅଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆପଣମାନେ ସଦା ସର୍ବଦା ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ରିଅଲ ଲାଇଫ ବା ଅଜଣା ତଥ୍ୟ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିଥିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଲୋକ ପ୍ରିୟ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଓ ଏହି କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର । ତେବେ ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର ହେଉଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅରିଜିତ ସିଂ । ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ହ୍ୟୁମାନ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଅଜଣା ତଥ୍ୟ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ,

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର ସେ 1990 ମସିହା ନଭେମ୍ବର 25 ତାରିଖ ରେ ଟିଟିଲାଗଡ ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଗାୟକ ଜଣକ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ରେ ପଢୁଥିବା ସମୟ ରେ ସଙ୍ଗୀତ ଶିଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ତେବେ ସେହିଦିନ ଠାରୁ ତାଙ୍କର ସଙ୍ଗୀତ ଜୀବନୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଗାୟକ ଜଣକ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ରିଆଲିଟି ସୋ ଭଏସ ଅଫ ଓଡ଼ିଶା ର ସିଜିନ 2 ରେ ବିଜେତା ହୋଇଥିଲେ ।



ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଗାୟକ ଜଣକ ବିଜେତା ହବା ପରେ ସେ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ର ଗପ ହେଲେ ବି ସତ ଓ ଇସ୍କ ତୁ ହି ତୁ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଗୀତ ଗାଈ ଲୋକ ଲୋଚନ କୁ ଆସିଥିଲେ ଓ ସେହିଦିନ ଠାରୁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଗୀତ ଗାଈ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ହ୍ୟୁମାନ ଓ ଶ୍ରୀୟା ଉଭୟ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲପାଇ 2015 ମସିହା ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର ଡାକ୍ତରୀ ପାଠ ଛାଡି ସଙ୍ଗୀତ କ୍ୟାରିଆର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.