Breaking News

ଦୁଇ ଦିନ ହେଲା କୁଆଁରୀ ବୋହୂର ସିରିଏଲର ବର୍ଷା (Lumraina) କୁଆଡେ ହଜିଯାଇଛନ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ନିଖୋଜ ହେଲେ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ହଁ ବନ୍ଧୁ କୁଆଁରୀ ବୋହୁ ଧାରାବାହିକ ରେ ନେଗେଟିଭ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ବର୍ଶା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ନିଖୋଜ କରୁଥିବାର ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି , ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ବରଂ ଅ-ପ-ରା-ଧୀ କହି ତାଙ୍କ ନାମ ରେ ସବୁଆଡେ ପୋଷ୍ଟର ମରା ହୋଇଛି । ତାହେଲେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଖବର ଓ ଫଟୋ ରେ କଣ ରହିଛି ସତ୍ୟତା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜି ଆମ ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ବର୍ଶା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ନେଗେଟିଭ ଚରିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଓ ତାଙ୍କର ଏହି ଅଭିନୟ କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଥାଆନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବ ରୁ ଅନେକ ଗୁଡିଏ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରି ବେଶ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରି ପାରିଥିଲେ ଓ ଏଥି ସହିତ ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଆଲବମ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତାହେଲେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ରେ ଲାଗିଛି ଯେ ବର୍ଷା ନିଖୋଜ ଥିବା ର , ତେବେ ଏହି ନିଖୋଜ ର ଖବର ଦର୍ଶକ ମାନେ ଦେଖି ମନେ ମନେ ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସତ ସତିକା ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଏଠି କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଫଟୋ ଓ ଖବର ଟି ସତ କିନ୍ତୁ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ନୁହେଁ , ଏହି ଫଟୋ ଓ ଖବର ଗୁଡିକ ହଉଛି ତାଙ୍କ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବର୍ଷା ରିଲ ଲାଇଫ ରେ ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.