Breaking News

ବର୍ଷାଙ୍କ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଅଲଗା ହେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧା (Sradha) ଓ ରାଜେଶ (Rajesh), ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ରାଜେସ ପରସ୍ପର ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ପୂର୍ବ ରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲପାଇ ପାଉଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଉଭୟ ଏନକେ ନିର୍ବନ୍ଧ ସରିଯାଇଥିଲା ଓ ବାହାଘର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ତାରିଖ ଠିକ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିବାଦ ହବା ରୁ ପରସ୍ପର ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।


ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରାଜେସ ଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଫଟୋ ରେ ରାଜେସ ଙ୍କ ସହିତ କୁଆଁରୀ ବୋହୁ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ବର୍ଷା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ କିଛି ଦିନ ତଳେ ରାଜେସ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଙ୍କ ଠାରୁ ସେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।


ତେବେ ଏହି ସୂଚନା ଟି ଦବା ପରେ ରାଜେସ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରିଲେସନ ରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି କଥା କହିବ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରାଜେସ ଓ ବର୍ଷା ଙ୍କ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ତେବେ କଣ ସତ ରେ ରାଜେସ ବର୍ଷା ଙ୍କୁ ଭଲପାଉଛନ୍ତି , ତେବେ ଏ ନେଇ ରାଜେସ କିଛି ନ କହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ଏହି ଅକଥା ଭାବୁଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁମନ ମହାରଣା (Suman Maharana) ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପରିବାର ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁମନ ମହାରଣା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *