Breaking News

ପରଦାକୁ ଫେରିଲେ ସୁପର ହିଟ ଯୋଡି ଚନ୍ଦନ, ଲିସା ଓ ତୁଲସୀ, ଏବେ ଏହି ସିରିଏଲରେ ନଜର ଆସିବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ଼ ଖବର ଯେ ଆମ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଚନ୍ଦନ ଓ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୁଳସୀ,ଓ ନିଶା ଙ୍କ ର ଆଉ ଏକ ନୂଆ ମେଘା ଧାରାବାହିକ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ତ୍ରିକୋନି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ କୁ ନେଇ ହୋଇଛି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜୀ ସାର୍ଥକ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ” ତୋ ଅଗଣା ର ତୁଲସୀ ମୁଁ” ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ , ତେବେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ପ୍ରଥମେ ନଜର ଆସୁଥିବା ତୁଲସୀ ଯାହାଙ୍କ ନାମ ଅଛି ସ୍ବେତାଳୀନ ଭଟାଚର୍ଯ୍ଯ ଓ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଚନ୍ଦନ ,ଏବଂ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ନେଗେଟିଭ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଛନ୍ଦିତା ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ । ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ବନ୍ଦ ହବା ପରେ ସେମାନ ଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ସେମାନ ଙ୍କୁ ଏକାଠି ପୁଣି ଆଉ ଏକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଦେଖିବାକୁ ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି 3 ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କୁ ନେଇ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 27 ତାରିଖ ରେ ଏକ ଧାରାବାହିକ ପ୍ରସାରିତ ହବା କୁ ଯାଉଛି ଓ ଏହି ଧାରାବାହିକ ର ନାମ ରହିଛି ମଙ୍ଗୁଳା କନ୍ୟା । ତେବେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଚ୍ଯ୍ଯାନେଲ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହବା କୁ ଯାଉଛି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ବେଶ ଜୋରସୋରେ ଚାଲିଛି ଓ ଏହି ସୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.