Breaking News

ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ହିରୋ ଅରିନ୍ଦମଙ୍କ ପୁଅକୁ, ଆଗକୁ କେବେ ଦେଖି ନଥିବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ମାନେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଓ ଏହି ଅଭିନେତା ଙ୍କ ଅଭିନୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନାହିଁ । ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅରିନ୍ଦମ ରାୟ , ତେବେ ଆଜି ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଅରିନ୍ଦମ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଅଜଣା କଥା ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ନଥିବେ କି ଶୁଣି ନଥିବେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଅରିନ୍ଦମ ରାୟ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । ଅରିନ୍ଦମ ପାଖାପାଖି 30 ଅଧିକ ଚଳଚିତ୍ର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଓ 2006 ମସିହା ରେ ସେ ପ୍ରେମ ଋତୁ ଆସିଲା ରେ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରି ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅରିନ୍ଦମ ଙ୍କୁ 37 ବର୍ଷ ସେ 1984 ମସିହା ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । 2016 ରେ ଅନୁପା ଦାସ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳ ଅରିନ୍ଦମ ଙ୍କ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଲାଭ କରିଛି । ଅରିନ୍ଦମ ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିଥିଲେ କ୍ରିଷ୍ଟ କଲେଜ ରେ ।

ତେବେ ଅରିନ୍ଦମ ରାୟ ଙ୍କ ପାଖ ରେ 20 କୋଟି ଟଙ୍କା ର ସମ୍ପତ୍ତି ରହିଛି ଓ ସେ ଗୋଟିଏ ଚଳଚିତ୍ର କରିବା ପାଇଁ 5 ରୁ 15 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି । ତେବେ ଅରିନ୍ଦମ ଙ୍କ ଏକ ସାଇଟ ବିଜିନେସ ରହିବା ସହିତ ନିଜର ଏକ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କାମ କରିବା ସହିତ ବହୁ ଗୁଡିଏ ବଙ୍ଗାଳୀ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଅରିନ୍ଦମ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କୁ ବହୁ ସୁପର ହିଟ ଚଳଚିତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.