Breaking News

ଘରେ ଏକୁଟିଆ କେମିତି ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ (Anubhav Mohanty) ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲୁହରେ ଭିଜିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇ ରାଜନୀତି ରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ସେହିଭଳି ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ହଉଛନ୍ତି ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଯିଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ନେତା ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ , ତେବେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବିଜେଡି ର ସାଂସଦ ଅଟନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଆଗ ଧାଡି ର ଅଭିନେତା ହେଉଛନ୍ତି ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି , ତେବେ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଡିସେମ୍ବର 24 ତାରିଖ 1981 ମସିହା ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର କହିଲେ ତାଙ୍କ ବାପା,ମା, ଭାଇ,ଭାଉଜ । ଅନୁଭବ କ୍ରିଷ୍ଟ କଲେଜ ,କଟକ ରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଅନୁଭବ 2014 ରେ ବର୍ଷା ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଅନୁଭବ ମଧ୍ୟ ନିଜ କ୍ୟାରିଆର ଆଲବମ ଦୁନିଆ ରୁ ହିଁ ହୋଇଥିଲା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ହଉଛି ଆଇ ଲଭ ୟୁ , ତା ପରେ ବହୁସାରା ଫିଲ୍ମ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଅନୁଭବ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବିଜେଡ଼ି ରେ ଯୋଗ ଦେଇ ସାଂସଦ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଅନୁଭବ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଅନୁଭବ ଭାଇ ଙ୍କ ନାମ ହଉଛି ଅନୁପ୍ରାସ ମହାନ୍ତି ଓ ସେ ଜଣେ ବିଜିନେଶ ମ୍ୟାନ ଅଟନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଅନୁପ୍ରାସ ମହାନ୍ତି ୨୦୧୫ ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ନାମ ହଉଛି ପ୍ରେରଣା ମହାନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କ ଏକ କୁନି ଝିଅ ଅଛି । ଅନୁଭବ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଅନୁପ୍ରାସ ଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ବହୁ ସାରା ମଜାମସ୍ତି କରୁ ଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ଆହୁରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଅନୁଭବ ଙ୍କ ସାର୍ଟ ଙ୍କୁ ଏହି କୁନି ଝିଅ ଆଇରନ କରୁଥିବାର ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁମନ ମହାରଣା (Suman Maharana) ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପରିବାର ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁମନ ମହାରଣା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *