Breaking News

ମାଳିକା କରିଲା ବଡ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ – ଇଂରେଜ ମାନେ ଚୋରି କରିଥିବା କୋଣାର୍କର ଚୁମ୍ବକ କୁ ଋଷିଆ ଭାରତକୁ ଫେରାଇବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସଦା ସର୍ବଦା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ମାଳିକା ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଉଥିବେ ଓ ଆଜି ମଧ୍ୟ ମାଳିକା ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯେ ମହାପୁରୁଷ ଅରକ୍ଷିତ ଦାସ ଙ୍କ ରଚିତ ମହଗୁପ୍ତ ପଦ୍ମକଳ୍ପ ମାଳିକା ର ପଞ୍ଚମ ଅଧ୍ୟାୟ ବିଷୟ ରେ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଅରକ୍ଷିତ ଦାସ ଙ୍କ ସମାଧି ପୀଠ ରହିଛି ଓଳାଶୁଣୀ ପର୍ବତ ରେ ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ମାଳିକା ରେ ରୁଷ ଦେଶ ସମ୍ପର୍କ ରେ ଲେଖା ହୋଇଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ରୁଷିଆ ରେ ଯବଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ମାନେ ରୁଷିଆ ହେଉଛି ଜଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ ଭକ୍ତ । ତେବେ ରୁଷିଆ ଭାରତ ସହ ମିଶି ଇଂଲଣ୍ଡ ରୁ ମୟୂର ସିଂହାସନ ଆଣି ଭାରତ କୁ ଦେବ । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ବନ୍ଧୁଗଣ ବଡ ଦେଉଳ ରେ 22 ମହଣ ଚୁମ୍ବକ କୁ ଇଂରେଜ ମାନେ ତାଙ୍କ ଶାସନ ସମୟ ରେ ବ୍ରିଟିଶ ମାନେ ଏହି ଚୁମ୍ବକ କୁ ବିଲାତ ରେ ରଖିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ରୁଷ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚୁମ୍ବକ କୁ ଫେରାଇ ଆଣି ଓଡିଶା ରେ ପହଞ୍ଚିବ ଓ ଏହି କଥା ମହାପୁରୁଷ ତାଙ୍କ ମାଳିକା ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ଆହୁରି ଉଲ୍ଲେଖ ଅଛି ଯେ ରୁଷ ମହାପ୍ରଭୁ ଙ୍କ ଛେରାପହରା କରିବ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କଥା ଟି ମାଳିକା ରେ ବର୍ଣ୍ଣିତ ଅଛି ଓ ବିଷୟ ଟି ହଉଛି ମହାଗୁପ୍ତ ପଦ୍ମକଳ୍ପ ମାଳିକା ପଞ୍ଚମ ଅଧ୍ୟାୟ ରେ ବର୍ଣ୍ଣିତ ଅଛି ଓ ଏହାକୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ମହାପୁରୁଷ ଅରକ୍ଷିତ ଦାସ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଭିଡିଓ – ମାଳିକାର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ସତ ହେଲା ଏବଂ ମିଳିଲା ବଡ ପ୍ରମାଣ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ବ୍ରହ୍ମ କମଳ ଫୁଲ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଜାଣିବା , ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *