Breaking News

କାଲି ଲଗଣା ବର୍ଷା ପୋଛିଦେଲା ସିନ୍ଦୁର, ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଶୁଣିଲେ ଆଖିକୁ ଲୁହରେ ଭିଜେଇ ଦେବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ରବିବାର ଦିନ ଠାରୁ ରାଜ୍ୟ ରେ ବର୍ଷା ପ୍ରବଳ ରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ହେଉଛି , ଏହି ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଅନେକ ସ୍ଥାନ ରେ ଥିବା ନଦୀନାଲ ରେ ପାଣି ବଢିଛି ଓ ବହୁସ୍ଥାନ ଓ ଚାଷ କ୍ଷେତ ରେ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଜଳମଗ୍ନ ହୋଇଯାଇଛି , ତ କେଉଁଠି ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଘର ଭୁସୁଡି ଯାଇଛି ତେବେ ଏହି ଭଳି ଅନେକ ଖବର ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି , ତେବେ ଏହି ସମୟ ରେ ଆଉ ଏକ ଦୁଃଖ ର ଖବର ମିଳିଛି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ରୁ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୁଃଖ ର ଖବର ଟି ହଉଛି ଜଣେ ଯୁବ ଚାଷୀ ନାଳ ରେ ଭାସି ଯାଇ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି , ଏହି କଥା ଟି ଶୁଣିବ ପରେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ କଥା ଟି ସତ । ତେବେ ମୃତ ଯୁବ ଚାଷୀ ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି କମ୍ବେଶ୍ଵର ପାଟ୍ଟଶାଣୀ , ବୟସ ମାତ୍ର 29 , ଘର କହିଲେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ନୂଆଗଡା ପଞ୍ଚାଯତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୋରମରସିଂହ ଗ୍ରାମ ର ।

ତେବେ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗତକାଲି କମ୍ବେଶ୍ଵର ନାଳ ପାରି ହୋଇ ବିଲ ଧାନ ବିଲ କୁ ଫସଲ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ , ତେବେ ନାଳ ରେ ଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ସେ ପାଣି ସ୍ରୋତ ରେ ଭାସିଯାଇ ଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ତେବେ ମୃତ କମ୍ବେଶ୍ଵର ଗତ 6 ମାସ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଙ୍କ ଦାବି ଯେ ତାଙ୍କୁ ସରକାରୀ ସହାୟତା ଯୋଗାଇ ଦେବା ପାଇଁ ॥

About admin

Check Also

ତପସ୍ଵିନୀ – ସୁମିତ ଙ୍କ ବିବାଦରେ Tapaswini ଙ୍କୁ ଲାଗିଲା ବଡ ଝଟକା, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ସେ ଝଟକା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଆସି ଯାଇଛି ସୁମିତ ଓ ତପସ୍ଵିନୀ ଙ୍କ ବିବାଦ କୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *