Breaking News

ମାଳିକା ଦେଲା ବଡ ପ୍ରମାଣ – ତୃତୀୟ ବିଶ୍ଵ ଯୁ-ଦ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଏହା ପରେ ଭାରତର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଅ ଅକ୍ଷର ରେ ହେବେ, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ସେ ବ୍ୟକ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ମାଳିକା ରେ ଲେଖା ହେଇଥିବା ସମସ୍ତ ଘଟଣା , ଆଜି କାଲି ଦୁନିଆ ରେ ତାହା ଘଟିବା ରେ ଲାଗିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଯାହା ଘଟଣା ଘଟି ଯାଉଛି ତାହା ମାଳିକା ରେ ଲେଖା ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଘଟଣା ସହିତ ବେଶ ମେଳକ ହଉଛି । ସେହିଭଳି ଘଟି ଯାଉଥିବା ସମସ୍ତ ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ ଉଲ୍ଲେଖ ନହିଁ ସତ କିନ୍ତୁ ସେହି ଭଳି ଘଟଣା ର ଉଦାହରଣ ଲେଖା ହୋଇଛି ।

ଯେମିତି କି ଆମେ କହୁଛେ ଯେ କରୋନା ଭାଇରସ କିନ୍ତୁ ମାଳିକା ରେ କରୋନା ବିଷୟ ରେ ଲେଖା ହୋଇନି ସତ କିନ୍ତୁ ତାର ଉଦାହାରଣ ରେ ଲେଖା ହେଇଛି ମହାମାରୀ ଆସିବ ଘରେ ଘରେ ତାଟି , କବାଟ, ପଡିବ ଓ ଲୋକ ମାନେ ମୁହଁ ରେ ତୁଣ୍ଡି ବାନ୍ଧିବେ , ତାହେଲେ ଏହା କଣ କରୋନା ସହ ବେଶ ମେଳକ ହେଉଛି । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଆହାରି ମଧ୍ୟ ସତ୍ୟ ହୋଇଛି ଯେ ପଥର ରେ ପଦ୍ମ ଫୁଟୁଛି,ତୁଲସୀ ଗଛ ରେ ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଫୁଟିବା ଭଳି ଅନେକ କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ଏହି ସମସ୍ତ ଦୃଶ୍ୟ ବିଷୟ ରେ ମାଳିକା ରେ ବର୍ଣ୍ଣିତ ଅଛି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ପଞ୍ଚସଖା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିଥିବେ , କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ମହାପୁରୁଷ ଅଭିରାମ ପରମହଂସ ଙ୍କ ର କିଛି ଚେତାବନୀ କଥା ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଅଭିରାମ ପରମହଂସ ମାଳିକା ରେ ଭାରତ ର ସ୍ଥିତି ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ କେମିତି ରହିବ ତାହା ଉଲ୍ଲେଖ ଅଛି ,

ତେବେ ଅଭିରାମ ଙ୍କ ଏହି ମାଳିକା ରେ ବର୍ଣ୍ଣିତ ଅଛି ଯେ ଯେବେ ସବୁ ଦେଶ ମିଶି କି ଭାରତ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବେ ସେତେବେଳେ ତୃତୀୟ ବିଶ୍ଵ ଯୁ-ଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହବ କିନ୍ତୁ ଭାରତ ର କିଛି ବି କ୍ଷତି ହବ ନହିଁ କାରଣ ଭାରତ ହଉଛି ଭାରତ ହେଉଛି ତପସ୍ଵୀ ମାନ ଙ୍କ ର ଦେଶ ସେଥିପାଇଁ ବେସୀ କିଛି କ୍ଷତି ହବ ନହିଁ , ତେବେ ଆହୁରି ବର୍ଣ୍ଣିତ ଅଛି ଭାରତ ର ଆଗାମୀ ଦିନ ର ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ନାମ ଅ ଅକ୍ଷର ରୁ ଆରମ୍ଭ ହବ ।


ତେବେ ଆହୁରି ଉଲ୍ଲେଖ ଅଛି ଯେ ଦିନ ଆସିବ ପଶୁ ମାନେ ହସ ଖୁସି ରେ ବଞ୍ଚୁଥିବା ସମୟ ରେ ମଣିଷ ମାନେ ଭୟବିତ ହୋଇ ହୋଇ ବଞ୍ଚିବେ । ପୃଥିବୀ ରେ ଅରାଜକ ବଢିବା ରେ ଲାଗିବ ଓ ପ୍ରଶାସନ ମାନ ଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ସେହି ସମୟ ରେ ଦିଗହର ହୋଇଯିବେ ଯେମିତି କି ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ କରୋନା ପାଇଁ ସବୁ କିଛି ବନ୍ଦ ଥିଲା । ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ଜଣେ ଶାସକ ଆସିବେ ଯାହା ଙ୍କ ନାମ ଅ ଅକ୍ଷର ରୁ ଆରମ୍ଭ ହବ । ତେବେ ଧାର୍ମିକ ମାନେ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଓ ଅଧର୍ମୀ ମାନେ ସାସ୍ଥି ପାଇବେ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଭିଡିଓ – ମାଳିକାର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ସତ ହେଲା ଏବଂ ମିଳିଲା ବଡ ପ୍ରମାଣ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ବ୍ରହ୍ମ କମଳ ଫୁଲ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଜାଣିବା , ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *