Breaking News

କେମିତି କହିବି କହ ସିରିଏଲରେ ସୁପ୍ରିୟାଙ୍କ (Supriya Nayak) ବଦଳରେ ଏହି ହିରୋଇନ ନଜର ଆସିବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଜୀ ସାର୍ଥକ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ କେମିତି କହିବି କହ । ତେବେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନନ୍ଦିନ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ , ତେବେ ନନ୍ଦିନୀ ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ସୁପ୍ରିୟା । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ନନ୍ଦିନୀ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆଉ କେମିତି କହିବି କହ ଧାରାବାହିକ ରେ ନଜର ଆସିବେ ନହିଁ ।


ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଭଳି କିଛି ଖବର ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି , ତାହେଲେ ଏହି ଖବର ବିଷୟ ରେ କଣ ରହିଛି ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସୁପ୍ରିୟା ଙ୍କୁ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଦେଖିବା ପୂର୍ବ ରୁ ତାଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ କିଛି ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୁପ୍ରିୟା କେମିତି କହିବି କହ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସହିତ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପତ୍ର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ନନ୍ଦିନି ବା ସୁପ୍ରିୟା ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ ଓ ତାଙ୍କ ବଦଳ ରେ ଆଉ ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୁକୀଜ ସ୍ଵାଇଁ ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସୂଚନା ମିଳିଛି , ତେବେ ଏହି ସୂଚନା ମିଳିବ ସହିତ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଓ କୁକୀଜ ଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଖବର ଟି ପଛ ରେ କଣ ରହିଛି ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡି ନହିଁ କିନ୍ତୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ନିଶ୍ଚୟ ଜଣା ପଡିଯିବ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ଷା (Varsha) ଅନୁଭବ (Anubhav) ଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ତାଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ଏବେ ଏମିତି, ଦେଖିଲେ ଆଖି ଓଦା ହୋଇଯିବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ସୋସିଆଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *