Breaking News

ବିଲମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏହି ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ତାଙ୍କ ସହ ଏମିତି କିଛି ଘଟିଲା ବିଶ୍ଵାସ କରି ପାରିବେନି ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରୁ ଘର କୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟ ରେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ହୋଇଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି ଶୀଳା ତ୍ରିପାଠୀ , ଶୀଳା ଶୁଟିଙ୍ଗ ଘର କୁଆସୁଥିବା ସମୟ ରେ କିଛି ଦୁ-ର୍ବୁ-ର୍ତ୍ତ ମ-ଦ ପଈ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ଓ ସେଠାରୁ ସେ ଅଳ୍ପ କେ ବଞ୍ଚି କି ପଳାଇ ଆସିଲେ ଓ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଶୀଳା ଖଣ୍ଡଗିରୀ ଥାନା ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଏକ ଧାରାବାହିକ ର ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରାତି 1 ଟା ରେ ସରିବାରୁ ସେ ଘର କୁ ଫେରୁଥିଲେ , ତେବେ ହଠାତ 5 ଜଣ ଦୁ-ର୍ବୁ-ର୍ତ୍ତ ତାଙ୍କ ଗାଡି ଆଗକୁ ହଠାତ ମାଡି ଆସିଲେ ଓ ଏହି ଘଟଣା ଟି ଘଟିଛି ମଧୁସୂଦନ ନଗର ରୁ ଗଛାମୁଣ୍ଡା ରାସ୍ତା ଥିବା ଏସବିଆଇ ଏଟିଏମ ଠାରେ । ତେବେ ଏହି ଦୁ-ର୍ବୁ-ତ୍ତ ମଧ୍ୟ ରୁ ଦୁଇ ଦୁ-ର୍ବୁ-ତ୍ତ ତାଙ୍କ ବମ୍ପର ଭାଙ୍ଗି ଗାଡି ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇ ଗା-ଳି ଗୁ-ଲ-ଜ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ସେଥି ମଧ୍ୟ ରୁ କିଛି ଦୁ-ର୍ବୁ-ତ୍ତ ଡୋର ଖୋଲି ଶ୍ରେଲା ଓ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ପି-ଟି-ବା-କୁ ଆସୁଥିବା ସମୟ ରେ ସେଠାରୁ ଡ୍ରାଇଭର ବୁଦ୍ଧି ଖଟାଇ ସେଠାରୁ ଚାଲି ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ଦୁ-ର୍ବୃ-ତ୍ତ ଙ୍କ ପଥର ମା-ଡ଼ ରେ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ି ପଛ କାଚ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି । ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଦୂସ୍ମିତା ଓ ଅଭିନେତା ରାକେଶ ଧଳ ଙ୍କ ସହଯୋଗ ରେ ଖଣ୍ଡଗିରୀ ଥାନା ରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଘରେ ଏକୁଟିଆ କେମିତି ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ (Anubhav Mohanty) ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲୁହରେ ଭିଜିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *