Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ ଝିଅ ଆମର ନୂଆ ବୋହୂର ଜ୍ୟୋତିକା (Bidusmita) ଙ୍କ Family o Lifestyle

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ନୂଆ ମେଘା ଧାରାବାହିକ ଝିଅ ଆମର ନୂଆ ବୋହୁ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଏହି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ର ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ରାଜ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ତୃତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ ଜ୍ଯୋତି ଙ୍କ ରିଅଲ ଲାଇଫ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ କଣ ସେ କାହାକୁ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି ଭଳି ଅନେକ କିଛି କଥା , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ପୂଜା ଙ୍କୁ ଦେଖୁଥିବେ , ତେବେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଜ୍ଯୋତି ଅପା ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ତେବେ ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଲା ବିଦୂସ୍ମିତା , ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର 40 ବର୍ଷ । ଆପଣ ମାନେ ବିଦୂସ୍ମିତା ଙ୍କୁ ବହୁସାରା ଆଲବମ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ତେବେ ସେ ଆଲବମ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହ ବହୁ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବିଦୂସ୍ମିତା ଙ୍କ ପରିବାର କହିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ,ଓ କୁନି ଝିଅ । ତେବେ ବିଦୂସ୍ମିତା ଙ୍କ ଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ରାଜନୀତି କରନ୍ତି ଓ ବିଦୂସ୍ମିତା ଫାଙ୍କା ହବ ସମୟ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କୁ ବହୁତ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବିଦୂସ୍ମିତା ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଏହି ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ରେ ଦେଖୁଥିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରି ଯାଇଅଛି Raimohana ପରିଡା ଙ୍କ ଏକାଦଶ ସେ ଏକାଦଶରେ କେଉଁ କେଉଁ କଳାକାର ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ…ଦେଖନ୍ତୁ Video କିପରି Raimohana ଏକାଦଶ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି |

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ସରି ଯାଇଛି ଓଲିଉଡର ଅଭିନେତା ରାଇମୋହନ ପରିଡାଙ୍କ ଏକାଦଶ ତେବେ ସେ ଏକ ଦଶରେ କେଉଁ କେଉଁ କଳାକାର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.