Breaking News

ଲୋକପ୍ରିୟ ସୋ KBC କୁ ଯାଇ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଓ ସେହୱ୍ୱାଗ୍ (Ganguly & Sehwag) ପାକିସ୍ତାନ ବିଷୟରେ ଏମିତି କହିଲେ… ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ସୋନି ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା କେବିସି ଆଜି ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରି ପାରିଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହା ବେସୀ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ର ବଡ କାରଣ ହଉଛନ୍ତି ଏଥିରେ ବିଗ ବି ଅମିତା ବଚ୍ଚନ ନଜର ଆସିବା ସହିତ ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କେବିସି ସିଜିନ 13 ହଟ ସିଟ ରେ ଆମ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳ ର ପୂର୍ବତନ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଖେଲାଳୀ ଗାଙ୍ଗୁଲୀ ଓ ସେହୱାଗ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ଦୁଇ ଖେଲାଳୀ ଯୋଗ ଦବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଉଭୟ ଙ୍କ ଏକ ପ୍ରୋମୋ ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ସୋ ରେ ପ୍ରତ୍ଯେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉତ୍ତର ବଦଳ ରେ ସେହୱାଗ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ବେସ ହ ହସାଇ ଛନ୍ତି ସେହୱାଗ । ତେବେ ଏହି ଏପିଶୋଡ ର କିଛି ପ୍ରୋମୋ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଅମିତା ବଚ୍ଚନ ଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ ରେ ବୀରୁ ଉତ୍ତର ରେ ବଲିଉଡ ଚଳଚିତ୍ର ର କିଛି ଡାଇଲକ ଓ ଗୀତ ଗଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ପାକିସ୍ଥାନ ରୁ ଭାରତ ଜିତିବା ପରେ ବୀରୁ ନିଜ ଅନୁଭୂତି କୁ ବଖାଣି କହିଛନ୍ତି ଯେ ରିସ୍ତେ ମେ ତୋ ହମ ଉନକେ ବାପ ଲାଗତେ ହେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଆପଣ ମାନେ ଏହାକୁ ସୋନି ଟିଭି ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଓ ଏହା କେବଳ ହଉଛି ପ୍ରୋମୋ ଓ ସମ୍ପୂର୍ଣ କମିଡି ତ ଆପଣ ଏହି ରିଆଲିଟି ସୋ ଟି କୁ ଦେଖିଲେ ଜାଣି ପାରିବେ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ଷା (Varsha) ଅନୁଭବ (Anubhav) ଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ତାଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ଏବେ ଏମିତି, ଦେଖିଲେ ଆଖି ଓଦା ହୋଇଯିବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ସୋସିଆଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *