Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ନିଜେ ସ୍ଵରାଜ (Swaraj Barik) କରିଲେ ବଡ ଖୁଲସା ଶିବାନୀ ଓ ଭୂମିକା ମୋ ଭଉଣୀ ନୁହନ୍ତି ସେ ମୋ….

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ସ୍ଵରାଜ ବାରିକ କୁ ଜାଣିଥିବେ ଓ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସ୍ଵରାଜ ବାରିକ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ , ସ୍ଵରାଜ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ବେଳୁ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେଶ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ବେଳେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ସେ ବଡ ହବା ପରେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ ହିରୋ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ତୁ ମୋ ଲଭ ଷ୍ଟୋରି । ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ସ୍ଵରାଜ ଓ ଭୂମିକା ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିଥିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଟି ସୁପର ହିଟ ହୋଇଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ସ୍ଵରାଜ ଭୂମିକା ଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବା ସହିତ ଆହୁରି ଅନେକ ହିରୋଇନ ଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସ୍ଵରାଜ ବାରିକ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ କଳିଙ୍ଗ ଟିଭି ର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର କୁ ଆସିଥିଲେ ଓ ସେଠାରେ ସେ ଭୂମିକା ଓ ଶିବାନୀ ଙ୍କୁ ଭଉଣୀ ବୋଲି ସମ୍ବୋନ୍ଧନ କରିଥିଲେ । ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ସେ ସାକ୍ଷାତକାର କୁ କୁ ଭୂମିକା ଓ ଶିବାନୀ ଆସିଥିଲେ । ସ୍ଵରାଜ ଙ୍କ ଏହି ଭଉଣୀ କଥା ଏହି ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ,ତେବେ ଏହି କଥା ଟି କୁ ଭୂମିକା ସ୍ଵୀକାର କରିଥିବା ସମୟ ରେ ଶିବାନୀ ସ୍ଵୀକାର କରି ନଥିଲେ ଓ ସେ କହିଥିଲେ ସ୍ଵରାଜ ମୋ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେହି କଳିଙ୍ଗ ଟିଭି ର ସାକ୍ଷାତକାର କୁ ଆସିଛନ୍ତି ସ୍ଵରାଜ ବାରିକ ଓ ତାଙ୍କୁ ସେହିପ୍ରଶ୍ନ ଟି ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଆପଣ ପୂର୍ବ ରୁ ଭୂମିକା ଓ ଶିବାନୀ ଙ୍କୁ ଭଉଣୀ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେହି ଭଉଣୀ ସମ୍ପର୍କ କୁ ନେଇ କଣ କହିବେ , ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ରେ ସ୍ବରାଜ୍ ବାରିକ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ମୋ ଭଲ ସାଙ୍ଗ , ଭଉଣୀ ନୁହଁନ୍ତି ଓ ସେ ଦିନ ମୋ ପାଟି ରୁ ଭଉଣୀ ବୋଲି ବାହାରି ଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି କଥା ଟି କହିବା ପରେ ସେ ଆଉ ଏକ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ଶିବାନୀ ଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଏକ ନୂଆ ଚଳଚିତ୍ର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସନ୍ତା ୧୫ ରେ ଓଡିଶା ବନ୍ଦ ହେବ, ଦେଖନ୍ତୁ କଣ ଖୋଲା ରହିବ କଣ ବନ୍ଦ ରହିବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆସନ୍ତା ୧୫ ତାରିଖ ରେ ଓଡ଼ିଶା ବନ୍ଦ ଡକରା ,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିବ ଖୋଲା ଓ କଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *