Breaking News

ବର୍ଷା ଅନୁଭବ ବିବାଦରେ ନୂଆ ଟୁଇଷ୍ଟ – ବର୍ଷା (Varsha) ଙ୍କ ଆବେଦନକୁ ଖାରଜ କରିଲେ କୋର୍ଟ, ଜାଣନ୍ତୁ ଆଗକୁ କଣ ହେବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଙ୍କୁ ନେଇ , ହଁ ବନ୍ଧୁ କଟକ ଫାମିଲି କୋର୍ଟ ରେ ଅଭିନେତା ବା ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଦିଆ ଯାଇଥିବା ଦାୟର ମାମଲା ଗ୍ରହଣୀୟ ନୁହେଁ ଓ ଏହା କୁ ଖାରଜ କରିବା ପାଇଁ ବର୍ଷା ଯେଉଁ ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ତାହା ଖାରଜ ହୋଇଛି ।


ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପଟିଆଳ ହାଉସ ରୁ ଏହି ଦୁଇ ଏନକେ ମାମଲା ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇ କଟକ ଫାମିଲି କୋର୍ଟ କୁ ଏହି ମାମଲା ଆସିଥିଲା ଓ କଟକ ର ଫାମିଲି କୋର୍ଟ ରେ ଦୁଇ ଜଣ ଏନକେ ମାମଲା ର ଶୁଣାଣୀ ହବ । ତେବେ ଅନୁଭବ ଏନକେ ଛାଡପତ୍ର ର ଆବେଦନ କୁ ବର୍ଷା ବିରୋଧ କରି ଏକ ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ଓ ଏହି ପିଟିସନ ଟି ସେ ଅଗଷ୍ଟ 27 ତାରିଖ ରେ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ପିଟିସନ ରେ ବର୍ଷା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ଅନୁଭବ ଛାଡପତ୍ର ଆବେଦନ ସହିତ ଏକ ମିଥ୍ୟା ସତ୍ୟପାଠ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ମିଥ୍ୟା ସତ୍ୟପାଠ ଟି ହେଲା ଯେ ଅନୁଭବ ଛାଡପତ୍ର ରେ ବିବାହ ସ୍ଥାନ ଦିଲ୍ଲୀ ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହାକି ମିଛ ଅଟେ । ତେବେ ଏହି ପିଟିସନ ର କୁ ବିରୋଧ କରି ଅନୁଭବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁ କୌଣସି ମିଥ୍ୟାପଠ ଦାଖଲ କରିନାହିଁ , ମୋର ଛାଡପତ୍ର ଆବେଦନ ସମୟ ରେ କିଛି ଭୁଲ ରହି ଯାଇଥିଲା ଓ ଏହି କଥା ଟି ମୁ ପୂର୍ବ ରୁ କହିସାରିଛି ।


ତେବେ ସମସ୍ତ କଥା ଆଧାରିତ କରି କଟକ ଫାମିଲି କୋର୍ଟ ବର୍ଷା ଙ୍କ ପିଟିସନ ଙ୍କୁ ଖାରଜ କରିଛି ଓ ଆଗାମୀ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 14 ରେ ଆଗାମୀ ଶୁଣାଣୀ ହବ ବୋଲି କୋର୍ଟ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ॥ ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସନ୍ତା ୧୫ ରେ ଓଡିଶା ବନ୍ଦ ହେବ, ଦେଖନ୍ତୁ କଣ ଖୋଲା ରହିବ କଣ ବନ୍ଦ ରହିବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆସନ୍ତା ୧୫ ତାରିଖ ରେ ଓଡ଼ିଶା ବନ୍ଦ ଡକରା ,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିବ ଖୋଲା ଓ କଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *