Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଓଡିଶାର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ କିପରି ଜନ୍ମାଅଷ୍ଟମୀ ପାଳନ କରିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ , ତେବେ ଏହି ପବିତ୍ର ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ଏଠି ପାଳନ ହେଉଛି କାରଣ ଏହି ଦିନ ରେ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀ କ୍ରୀଷ୍ଣା ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଭାଦ୍ରବ କୃଷ୍ଣ ପକ୍ଷ ଅଷ୍ଟମ ତିଥି ରେ ଦେବକୀ ଓ ବାସୁଦେବ ଙ୍କ ପୁତ୍ର ଭାବେ ମଥୁରା ରେ ଜନ୍ମ କରିଥିଲେ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ । ତେବେ ସେଥିପାଇଁ ସାରା ଭାରତ ର ଲୋକ ଏହି ପବିତ୍ର ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ରେ ଉପବାସ କରି ଥାଆନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଉପବାସ ମଧ୍ୟରାତ୍ରି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥାଏ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଭଗବାନ ଙ୍କ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରି ଉପବାସ ବ୍ରତ ଖଣ୍ଡନ କରି ଠାକୁର ଭୋଗ ପାଇଥାନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ମଥୁରା ରେ ଜନ୍ମ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବଡ ହୋଇଛନ୍ତି ସେ ବୃନ୍ଦାବନ ରେ ତେବେ ସେଥିପାଇଁ ଏହି ସ୍ଥାନ ରେ ବେସ ଧୂମ ଧାମ ରେ ପାଳନ ହୋଇଥାଏ । ସେହିପରି ଆମ ଓଡିଶା ରେ ପୁରପଲ୍ଲୀ ରେ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ କରାଯାଇଥାଏ ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦିନ ନନ୍ଦ ଉତ୍ସବ ହୋଇଥାଏ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ଟି ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ କରିଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *