Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଫୁଣି ଥରେ ଏମିତି ଡ୍ୟାନ୍ସ ସାରା ଓଡିଶାରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ପଣ୍ଡା (Rani Panda)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଆମେ ଆଜି ଏମିତି ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯିଏ କି ନିଜ ଲ-ଜ୍ୟା ଜନକ ନାଚ କରି ରାତା ରାତି ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଭାଇରାଲ ହବା ପରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ନିକଟ ରେ ସେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଯୋଗୁ ଏହି ଭଳି କିଛି କରିଦେଇଥିଲେ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ସେ ଭାଇରାଲ ଆରମ୍ଭ ରେ ଯେତିକି ବିବାଦ ରେ ଥିଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେତିକି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପରିଛନ୍ତି ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଯିଏ କି ବିବାଦୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନାମ ରେ ବେସ ପରିଚିତ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଙ୍କ ଜୀବନ ରେ ବହୁ ଥର ବିବାଦ କୁ ଆସିଛନ୍ତି ଓ ସମସ୍ତ ବିବାଦ ର ସାମ୍ନା କରି ସେ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରୁଛନ୍ତି , ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ପାଖ ରେ ସେତେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ନହିଁ ଯେତିକି ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ କ ପାଖ ରେ ଥାଏ ତଥାପି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଗରିବ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରି ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆଉ ଏକ ନାଚ ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ରାନୀ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି , ତେବେ ଏହି ନାଚ ରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣା ପଡୁଛି ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ନାଚ ଦେଖିବାକୁ , ତେବେ ତାହା ଚଳଚିତ୍ର ରେ ନା ଆଲବମ ରେ ତାହା ଜଣା ପଡିନହିଁ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *