Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବେଦୀ ଉପରେ କନିଆଁ ଏମିତି କରିଲା ବର ସହ, ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବହୁ ପୁରୁଷ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ବିବାହ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ବୋଲକରା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ବସ କହିଲେ ବସନ୍ତି ଉଠ କହିଲେ ଉଠନ୍ତି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଉକ୍ତି କହିବା ର କାରଣ ହଉଛି ଯେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଏମିତି ଦୃଶ୍ୟ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଯେଉଁଠି ବିବାହ ଚାଲିଥିବା ସମୟ ରେ କନ୍ୟା ବର କୁ ମା-ଡ ମାରିଛି ଓ ବର ମା-ଡ ଖାଇବେ ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ଚୁପ ରହିଛି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ଟି କଣ ରହିଛି ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୃଶ୍ୟରୂ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ ବର କନ୍ୟା ବାହାଘର ବେଦି ରେ ବସିଥିଲେ ଓ ଅତିଥି ମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହଠାତ କନ୍ୟା ରା-ଗି ଯାଇଥଲେ ଓ ରାଗିଯିବା ପରେ ପଣ୍ଡିତ ପଢୁଥିବା ମନ୍ତ୍ର କୁ ଅଟକାଇ ବର କୁ ମା-ଡ ମରିଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗାଁ ବର,କନ୍ୟା ଙ୍କ ହାତ ଗଣ୍ଠି ପଡୁଥିବା ସମୟ ରେ କନ୍ୟା ତାର ହାତ କୁ ନେଇ ଯାଇ ପଣ୍ଡିତ ଙ୍କୁ ମନ୍ତ୍ର ପାଠ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ବୋଲି କହୁଥିଲା ।

ତେବେ ସେହିସ୍ଥାନ ରେ ଜଣେ ଯୁବକ କିଛି କହିବାରୁ କନ୍ୟା ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଚା-ପୁ-ଡା ମାରିଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ନିଜ ର ହବା କୁ ଯାଉଥିବା ସ୍ଵାମୀ କିଛି କହିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି , ବର ଏକ ଚା-ପୁ-ଡା ବାଡେଇବା ସହ ପାଟି ରୁ ଗୁଟୁକା ଫୋପାଡିବା ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି ଓ କନ୍ୟା ର କଥା ଶୁଣି ବର ଗୁଟୁକା ଫୋପାଡିବା ପାଇଁ ଠିଆ ହୋଇ ପକାଇ ଦେଉଛି , ତେବେ ଏହି ମଜେଦାର ଭିଡିଓ ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି କେଉଁ ସ୍ଥାନ ରେ ଘଟିଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣାପଡି ନହିଁ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଭିଡିଓ – ମଣିଷ ଛୁଆ ଜନ୍ମ କରିଲା ଛେଳି! ନିଜେ ନଦେଖିଲେ ବିଶ୍ଵାସ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇଥିବା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସବୁ ଦିନ କିଛି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *