Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଦୂସ୍ମିତା (Bidusmita) କହୁ କହୁ ତାଙ୍କ ମନ କଥା କହିଦେଲେ, କହିଲେ ପୁରୁଷ ମାନେ ତାରିଫ ନକଲେ…

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହୋଇପାରିଛି ଓ ଦର୍ଶକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଗୁଡିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଧାରାବାହିକ କେବଳ ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଦୁଇ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁଇ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହଉଛନ୍ତି ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଝିଅ ଆମର ନୂଆ ବୋହୁ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରାଜ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଓ ଜ୍ୟୋତିକା । ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ନେ-ଗେ-ଟି-ଭ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରାଜ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ , ତେବେ ରାଜ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ଭଗବାନ ଯିଏ କି ଏହି ଧାରାବାହିକ କରିବା ପୂର୍ବ ରୁ ବହୁ ଧାରାବାହିକ ଓ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି ।

ଠିକ ସେହିପରି ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଝିଅ ଆମର ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ର ରାଜ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଜ୍ୟୋତିକା ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ , ତେବେ ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ବିଦୂସ୍ମିତା ଯିଏ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ହ-ଟ ଗାର୍ଲ ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଭଗବାନ ଓ ବିଦୂସ୍ମିତା ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଏକାଠି ହୋଇ ଓଟିଭି ର ରିଆଲିଟି ସୋ ଗପ ସାପ କୁ ଆସିଥିଲେ ଓ ଝିଅ ଆମର ନୂଆ ବୋହୁ ଧାରାବାହିକ ବିଷୟ ରେ କହିବ ସହିତ , ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ନିଜ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଚରିତ୍ର କୁ ନେଇ ବେସ ମଜା କଥା କହିଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଶେଷ ସମୟ ରେ ବିଦୂସ୍ମିତା କହିଥିଲେ ଯେ ଝିଅ ଓ ମହିଳା ମାନେ ସଜେଇ ହବା ପଛ ରେ ପୁରୁଷ ମାନ ଙ୍କୁ ତାରିଫ ଥାଏ ଓ ଯେଉଁଠି ପୁରୁଷ ମାନ ଙ୍କ ତାରିଫ ନଥାଏ ସେଇଠି ନାରୀ ର ସଜବାଜ ଉଚିତ ନୁହେଁ ଭଳି ଅନେକ କଥା ସେ ଏହି ରିଆଲିଟି ସୋ ରେ କହିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ Anu Chaudhury ଜୀବନୀ ଓ ପରିବାର ତାଙ୍କ ଘରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କିଏ !

ଆପଣମାନେ ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ ଙ୍କୁ ସିନେମାରେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଆପଣମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଦେଖିଥିବେ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.