Breaking News

କାହିଁକି ଏକାଠି ହେଲେ Ollywood ର ଦୁଇ ସୁପର ଷ୍ଟାର ସିଦ୍ଧାନ୍ତ (Sidhant) ଏବଂ ସବ୍ୟସାଚୀ (Sabyasachi) ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବହୁ ଦିନ ପରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଦୁଇ ଅଭିନେତା ପୁଣି ଏକଠିନଜର ଆସିଲେ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ହଉଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଓ ସବ୍ୟସଚ୍ଚି ମିଶ୍ର । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ କିନ୍ତୁ ଚଳଚିତ୍ର ନୁହେଁ କି ରିଆଲିଟି ସୋ ନୁହେଁ , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁଠାରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି ଜାଣିବା ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କୁ ଓଡିଶା ର ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ , ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମୂନା ଭାଇ ନାମ ରେ ବେସ ପରିଚିତ । ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ । ଠିକ ସେହିପରି ଆପଣ ମାନେ ସବ୍ୟସଚ୍ଚି ଙ୍କୁ ବେସ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ କାରୋନା ସମୟ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରି ରିଅଲ ହିରୋ ପାଲଟିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଚାହିଁ ରହିଥାନ୍ତି , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସବ୍ୟସଚ୍ଚି ଓ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଏକାଠି ନଜର ଆସିବା ସହିତ ସେମାନ ଏନକେ ସହିତ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଓଡିଶା ର ଏକ ପାହାଳ ନିକଟସ୍ଥ ଓଡିଶା ର ପ୍ରଥମ ଓ ଭରତ ସର୍ବ ବୃହତ୍ତମ ସୋରୁମ havels and Lloyd world of experience system ର ଶୁଭ ଉଦ୍ଧଘାଟନ ସମୟ ରେ ଏହି ଦୁଇ ସୁପର ଯୋଡି ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଆସିଥିଲେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ Anu Chaudhury ଜୀବନୀ ଓ ପରିବାର ତାଙ୍କ ଘରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କିଏ !

ଆପଣମାନେ ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ ଙ୍କୁ ସିନେମାରେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଆପଣମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଦେଖିଥିବେ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.