Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ଥାନା ପରିସର ଥିବା କୁକୁର ସହ କେମିତି ଖେଳୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତା Bobby Mishra (ବବି Mishra)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଥା-ନା ରେ ଅଛନ୍ତି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ କଥା ଟି ସତ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଓଡିଆ ଅଭିନେତା ବବି ମିଶ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ଘର ପାଖ ରେ ଥିବା ପଡୋଶୀ ଘର ଅଭିନେତା ତପି ମିଶ୍ର ଙ୍କ ଗାଡି ପାର୍କିଂ କୁ ନେଇ ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଥିବା ଜଣା ପଡିଛି , ତାହାଲେ ଉଭୟ ଝ-ଗ-ଡା କରିବା ପରେ ଆଜି ବବି ମିଶ୍ର ଓ ତପି ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ନୟାପଲ୍ଲି ରେ ଥାନା ରେ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇଁ । ତାହେଲେ ବବି ମିଶ୍ର ଥାନା କୁ ଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ଏକ କୁକୁର ସହିତ ଲାଗୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ବବି ମିଶ୍ର ଙ୍କ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଜାଣିବା ସହିତ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ କିଛି ଜାଣିବା ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତକାଲି ଗାଡି ପାର୍କିଂ କୁ ନେଇ ବବି ମିଶ୍ର ସହ ତପି ମିଶ୍ର ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ବବି ମିଶ୍ର ତପି ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ବା-ଡେ-ଇ-ବା ସହିତ , ଗ୍ୟା-ଙ୍ଗ-ଷ୍ଟା-ର ର ନାଁ ନେଇ ତପି ଙ୍କୁ ମା-ରି ତାଙ୍କ ପ-ତ୍ନୀ କୁ ବିବାହ କରିବା କଥା ତପି ମିଶ୍ର ନୟାପଲ୍ଲି ଥାନା ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ତେବେ ତପି ମିଶ୍ର ଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ବବି ଙ୍କ ନାମ ରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଯେ ବବି ଫୋନ ରେ କଥା ହେଉଥିଲେ ଯେ ସେ ତପି ଙ୍କୁ ମା-ରି-ବା ପରେ ତାର ପ-ତ୍ନୀ କୁ ବିବାହ କରିବା କଥା କହି ଗ୍ରିଳ କୁ ଦୁଇ ଥର ଗୋ-ଇ-ଠା ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ବବି ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ଡକାଇଥିଲେ , ତେବେ ଥାନା କୁ ଆସି ଏକ କୁକୁର ସହ ଲାଗୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ପରେ ଏହି ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗ କୁ ଖଣ୍ଡନ କରି ଏହାକୁ ମିଛ ଦର୍ଶାଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ପାଖ ରେ ବ-ନ୍ଧୁ-କ ନହିଁ କି ଗ୍ୟା-ଙ୍ଗ-ଷ୍ଟ-ର ନାମ ମଧ୍ୟ ଧରି ନହିଁ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *