Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ ଝ-ଗ-ଡା କରି ଥା-ନା-ରେ ଭୁଲ ମାଗି ମୁକୁଳିଲେ ଅଭିନେତା ବବି ମିଶ୍ର (Bobby Mishra)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଥାନା ରେ ଅଛନ୍ତି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ କଥା ଟି ସତ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ପାର୍କିଂ ନେଇ ଓଡିଆ ଅଭିନେତା ବବି ମିଶ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀ ତପି ମିଶ୍ର ଙ୍କ ସହ ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଥିବା ଜଣା ପଡିଛି , ତେବେ ଏହି ଝ-ଗ-ଡା ସମାଧାନ ପାଇଁ ଉଭୟ ନୟାପଲ୍ଲି ଥାନା ରେ ହାଜର ହୋଇଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ତପି ମିଶ୍ର ବବି ମିଶ୍ର ଙ୍କ ନାମ ରେ ଥାନା ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ଗାଡି ପାର୍କିଂ କୁ ନେଇ ବବି ମିଶ୍ର ସହ ତପି ମିଶ୍ର ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଥିଲେ ଓ ଏହି ଝଗଡା ରେ ବବି ମିଶ୍ର ତପି ଙ୍କୁ ବା-ଡେ-ଇବା ସହ ତାଙ୍କୁ ମା-ରି-ଦେ-ବା ପାଇଁ ଧ-ମ-କ ଦେଇଥିଲେ ଓ ତାହା ପୁଣି ଗ୍ୟା-ଙ୍ଗ-ଷ୍ଟା-ର ନାଁ ଧରିକି , ତେବେ ଏହା କହିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ପ-ତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି କହିଥିବା କଥା ତପି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଆଜି ବବି ମିଶ୍ର ଓ ତପି ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ନୟାପଲ୍ଲି ଥା-ନା କୁ ଡକାଇ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ ଓ ବବି ମିଶ୍ର ଏହି ଅଭିଯୋଗ କୁ ଖଣ୍ଡନ କରି ଥିଲେ ଓ ସେ ଏଭଳି କଥା କହି ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ତାହାଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତପି ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ବବି ମିଶ୍ର ଙ୍କ ନାମ ରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଯେ ବବି ମିଶ୍ର ଫୋନ ରେ କଥା ହେଉଥିଲେ ଯେ ତପି ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ମା-ରି ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବି ଓ ଏହା କହିବା ପରେ ସେ ଗ୍ରୀଳ କୁ ଦୁଇଥର ଗୋ-ଇ-ଠା ମାରିଥିଲେ ଓ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସେ ଗ୍ରୀଳ ତାଲା ପକାଇଥିଲେ ॥ ଏମିତି କିଛି ହେବାରେ ଥାନାରେ ମାମଲା ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ସେଠାରେ ବବି ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଦେଇ ପୋଲିସ ଛାଡି ଦେଇଥିଲା ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଡିଆ ହିରୋ ଆକାଶ (Akash Dasnayak) ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଖୁସି ଖବର ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆକାଶ ଦାସ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *