Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ରାତିରେ ପ୍ରାଟିକ୍ସ ସମୟରେ ଛକା ମାରି ବଲ ଖୋଜିଲେ ଧୋନି (MS Dhoni)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ୟୁଏଇ ରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ତାରିଖ ରୁ ଆଇପିଏଲ ୧୪ ର ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆରମ୍ଭ ହବ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆଇପିଏଲ ଖେଳୁଥିବା ଅଧିକାଂଶ ଖେଲାରି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ଖେଳିବା ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳ ର ପୂର୍ବତନ କ୍ୟାପେଟେନ ଧୋନୀ , ଯିଏ କି ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ନେତୃତ୍ଵ ମଧ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆଇପିଏଲ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ପ୍ରାକ୍ଟିସ କରୁଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭିଡିଓ ମାହି ବଡ ବଡ ଷଟ ମାରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ସିଏସକେ ତାର ଅଫିସିଆଲ ୱେବ୍ ସାଇଟ ରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ବଡ ବଡ ଷଟ ମାରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କିନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଯେବେ ପ୍ରାକ୍ଟିସ ସାରିଲା ତ ଧୋନୀ ତାଙ୍କ ଟିମ ସହ ବଳ ଖୋଜୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଭିଡିଓ – ମଣିଷ ଛୁଆ ଜନ୍ମ କରିଲା ଛେଳି! ନିଜେ ନଦେଖିଲେ ବିଶ୍ଵାସ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇଥିବା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସବୁ ଦିନ କିଛି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *